دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Sound Forge Pro 3.0.0.100 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

Sound Forge Pro ساخته شده برای OS X برای شما یک محیط برنامه ای همزمان را ایجاد می کند که می توانید توسط ان رکورد کنید، ویرایش کنید، پردازش کنید و فایلهای صوتی حرفه ای را تهیه و پخش نمایید.

 

به عنوان یک ویرایشگر حرفه ای و تازه صوتی، Sound Forge Pro مک، شامل محیط حرفه ای، ذخیره سازی و تعمییر سازی می باشد.

 

ویرایشگری متمرکز

در نهایت در مک، یک برنامه ی حرفه ای ویرایشگر صوتی طراحی شد که به طور انحصاری برای OS X قرار گیرد که دارای محیط کاری است که با روند خلاقانه شما سازگاری پیدا می کند. پنل های مطابقت پذیر به شما اجازه می دهند تا نمای پنل های خود را خودتان بسازید و ان دسته از ویژگی هایی که دوست دارید را تنها مشاهده نمایید.

 

درستی کار به هنگام رکورد گیری

تعیین کردن سخت افزار، اندازه گیری سیگنال های ورودی، هدفمند سازی ترک ها و رکورد گیری با رزلوشن بالای چند کاناله صوتی یک کار بسیار ساده و پردازش روان در Sounf Forge Pro مک می باشد. مسیر ورودی هایتان را تعیین نمایید، ابزار Record را در هر جای رابط کاربری قرار دهید، دکمه Record را کلیک کنید، و صدای صوتی اولیه و دست نخورده را از کامپیوتر خود به داخل برنامه بیاورید – بیش از 32 کانل همزمان با رزلوشن 64-bit/192 kHz.

 

پردازش افکت ها و سیگنال

از پردازش کارهای مانند fade, flip, mute, normalize و reverse درون برنامه به طور محلی لذت ببرید. صدا ها را با استفاده از ابزار ترمیم از iZotope و اصلاح الگوریتم time/pitch از Zplane پردازش کنید. به اسانی به کالکشن پلاگین های خود دسترسی برای غیر فعال بودن و پردازش نا مخرب پیدا نمایید.

 

یک منبع حرفه ای گری صوتی

از دسترسی سریع به هر چیزی که نیاز دارید تا تهیه، پردازش و فایل حرفه ای صوتی را ارائه نمایید، لذت ببرید. Sound Forge Pro Mac شامل ابزار حرفه ای  iZotope و پلاگین های با پردازش گری بالا Repair Suite می باشد که شما می توانید بلافاصله از ان با استفاده ابزار drag & drop استفاده نمایید.

 

نیازمندی سیستم

پردازنده 64 بیتی و OS X 10.7 به بعد

اسکرین شات

Sound Forge Pro 3.0.0.100

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید