دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود بازی Seven Days To Die 18.3 (b4) برای مک

اسکرین‌شات‌ها

اطلاعات بازی

بازی جذاب Seven Days to Die یکی از جذاب‌ترین بازی‌هایی است که وارد استیم شده است. این بازی که به گفته استیم حدود ۲.۵ میلیون خرید داشته، توانسته یکی از بازی‌های پر‌فروش استیم باشد. قیمت این بازی در فروشگاه استیم ۲۴.۹۹ دلار است که شما در مک نید می‌توانید آن را بدون پرداخت این هزینه، دانلود کنید.

 

بازی Seven Days to Die یک بازی در سبک اکشن است که شما در نقش یک بازمانده قرار گرفته‌اید و باید برای بقا و زنده ماند تلاش کنید. شما باید در بازی به شدت حواس خودتون رو جمع کنید چون ممکن است هر لحظه یک زامبی به شما حمله کند و تنها راه دفاعی شما مقابله با زامبی‌هاست.

 

همچنین شما در این بازی می‌توانید به جمع‌آوری سلاح‌های سرد و گرم برای جنگ بپردازید و از آن‌ها استفاده کنید و اگر آیتم‌های مخفی شده این بازی را پیدا کنید، امتیاز ویژه‌ای برای شما در نظر گرفته می‌شود.

 

در بازی Seven Days to Die محیط‌های مختلفی با آب‌و‌هوا های مختلفی را شاهد هستیم که سلاح‌ها، وسیله حمل و نقل و لباس مربوط به هر محیط است و بیش از ۵۰۰ نوع آیتم مختلف را شما می‌توانید در این بازی مشاهده و از آن استفاده کنید.

 

همچنین شما در این بازی باید قلمرو خود را تشکیل دهید،‌ مزرعه داری کنید و به شکار و دفاع از خود بپردازید تا بتوانید پیروز شوید.

بازی‌های مشابه Seven Days

Thief: Master Thief Edition 1.1

John Wick Hex 1.03

Mafia III : Faster Baby

Counter-Strike: Source

Aragami

Alien Isolation

Metro Last Light Redux

Randall

Sleeping Dogs: Definitive Edition

Defense Zone 2 1.6.2

Call of duty: Modern Warfare

ICEY : UCEYs Awakening

Shio

Yooka-Laylee

Fly and Destroy

SuperHot 2.5.0.9