دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود بازی Dusk 1.8.1 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

Dusk دوباره شما را به دنیایی معرفی می‌کند که در آن باید بر کشت‌وکشتار و خونریزی مسلط شد اگر می‌خواهید هرطور که شده تا سپیده دم زنده بمانید….!

این بازی اکشن با الهام از Doom ،Quake ،Blood ،Heretic ،Hexen ،Half-Life ،Redneck Rampage، و همه موارد دلخواه شما در دهه ۹۰ است. موسیقی متن این بازی از مغز متفکر موسیقی متال، اندرو هالشولت گرفته شده است.

در سه اپیزود کمپین مجزا که مستقیما از دهه ۹۰ ساخته شده‌اند، بازیکنان با هجوم فرقه‌های عرفانی در پس‌آب، شبه‌نظامیان تسخیرشده و حتی نیروهای تاریک‌تر مبارزه می‌کنند و تلاش می‌کنند دقیقا آنچه که در زیر زمین نهفته است را کشف کنند. DUSK با داشتن زرادخانه وسیعی از تسلیحات شامل داس، شمشیر، کمان، تفنگ، تفنگ ساچمه‌ای دو لول و نارنجک‌انداز و موشک‌انداز بسیار ضروری، به شما این امکان را می‌دهد تا دشمنان خود را از پا دربیاورید.

علاوه بر کمپین اصلی، DUSK دارای حالت بقای بی‌پایان است که شما را در مقابل موج به موج دشمنان بی‌رحم قرار می‌دهد.

شما در این بازی حرکت‌ها و مانورهای مختلفی را برای از بین بردن دشمنان ناشناس خود تجربه خواهید کرد. به دنیایی متفاوت و خون‌آلودی وارد خواهید شد که برای زنده ماندن باید با تمام تلاش مبارزه کنید و هرکاردی از دستتان برمی‌آید انجام دهید.

DUSK برای کسانی که به دنبال یک چالش اضافی هستند، این فرصت را در اختیارشان می‌گذارد که به صورت آنلاین و چندنفره به مبارزه با دوستان خود در DUSKWorld بپردازند، جایی که تاریکی میزبان بدترین بشریت با روش های جدید شگفت انگیز است…

قیمت بازی در استیم: $29.99​

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

بازی‌های مشابه Dusk

Aragami 1.09

LEGO Star Wars Battles 1.76

Angry Birds Reloaded 1.1

Slime Rancher 1.4.3

Danger Scavenger (2021)

Mount & Blade: Warband 2.054

Thief: Master Thief Edition 1.1

Seven Days To Die 18.3 (b4)

John Wick Hex 1.03

Mafia III : Faster Baby

Counter-Strike: Source

Aragami

Alien Isolation

Metro Last Light Redux

Randall

Sleeping Dogs: Definitive Edition