دنبال چه چیزی هستید؟
اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

Quiver یک برنامه یادداشت مخصوص برنامه نویسان است! این برنامه براساس سلول های منحصر به فرد طراحی شده است که به آسانی به شما امکان ترکیب نمودن نوشته ها و کدها را با یکدیگر می دهد.


همچنین به شما امکان ویرایش کدها با ویراستار جذاب کد و یا پیدا نمودن سریع هر متنی از طریق جستجو در متن کامل را می دهد.


ترکیب متن با کد:
یک نوشته در Quiver شامل سلول های کوچکی از نوشته و کدهاست.شما می توانید آزادانه سلول های نوشته را با سلول های کد ترکیب نمایید و حتی زبان های مختلفی را برای سلول های کد مختلف تنظیم نموده و همه آنها را در یک نوشته قرار دهید.


ویرایش به جا و مناسب:
اینکه شما در حال نوشتن کد باشید و یا در حال تغییر دادن حالت متن، فرقی نمیکند، بلکه ویرایش به جا و مناسب باعث بهبود یافتن نوشته می شود.
در Quiver هیچ روش خاصی برای ویرایش وجود ندارد.
شما در جایی که نیاز به ویرایش دارد، کلیک کرده و شروع به نوشتن می کنید.


کد ویرایشگر عالی:
نوت بوک برنامه نویس باید ویرایش کد شده باشد.بسته های Quiver عالی ویرایشگر کد ACE،که ترکیبات برجسته را برای اغلب زبان ها پشتیبانی می کنند، موقعیت متن را به طور خودکار تنظیم می کنند.


جستجوی سریع در متن:
نوشته ها بسیار مفید هستند اگر شما بتوانید به سرعت آن ها را پیدا نمایید.جستجو در متن کامل Quiver بر اساس جستجوی کیت است.این فناوری جستجوی متون در میان هزاران متن را در یک چشم به هم زدن امکان پذیر می سازد.


برچسب ها:
این کافی نیست که شما نوشته هایتان را در داخل نوت بوک ها سازماندهی نمایید! Quiver همچنین به شما امکان ضمیمه کردن برچسب ها در نوشته های دیگر را نیز می دهد.بنابراین شما میتوانید نوشته هایتان را به هر روشی که تمایل داشته باشید، مدیریت کنید.


ذخیره خودکار:
Quiver به طور خودکار همه تغییراتی که در زمان کار اعمال می نمایید را، ذخیره می کند. پس نیازی به نگرانی در مورد از دست رفتن تغییرات نیست.


نقشه JSON:
Quiver نوشته های شما را در قالب نقشه های JSON ذخیره می کند، شما می توانید نقشه خود را به قالب های JSON و HTML انتقال دهید و یا به صورت PDF پرینت نمایید.

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.7 به بعد و پردازنده 64Bit

اسکرین شات

Quiver 3.2.1

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید