دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه PrimoMusic Pro 1.7.0 برای مک

در نصب و یا فعال‌سازی برنامه PrimoMusic Pro به مشکل برخورده‌اید؟
«پشتیبانی ۲۴/۷ مک نید در خدمت شماست»
بریم تو پشتیبانی

اسکرین‌شات‌ها

برنامه PrimoMusic مدیریت موزیک ها, فیلم ها و تمام محتویات صوتی و تصویری را روی آیفون, آیپد, و آیپاد شما را به شدت آسان می‌ کند. کپی کردن موزیک ها یا انتقال آن به هر دستگاه اپل حالا سریع تر شده و در مراحل کمتری انجام میشود و حتی لازم نیست به خودتان زحمت بدهید و آیتونز را باز کنید. 

 

یک نجات دهنده برای موزیک های آیفون و آیپد شما- که به تازگی از یک عمل ناموفق در سیستم بهبود یافته, یا به یک کامپیوتر جدید تغییر کرده, و میخواهید کلکسیون موزیک های خود را دوباره دایر کنید؟ 

PrimoMusic به شما امکان نجات دادن موزیک ها, فیلم ها, پادکست ها, و بسیاری دیگر را میدهد. به صورتی که هم آسان است و هم انعطاف پذیر. به سرعت از آیفون, آیپد,و یا آیپاد خود به روی کامپیوتر کپی کنید. یک دستگاه اپل را به کامپیوتر وصل کنید , PrimoMusic را اجرا کنید, محتوای مورد نظر را جهت تبدیل به صورت آهنگ, لیست پخش, یا آلبوم پیدا و انتخاب کنید, یک بار دیگر لمس کنید و دیگر آزادید تا محتوای گم شده ی خود را مستقیما از آیفون, آیپد, و آیپاد  بازگردانی کنید. 

 

موزیک ها را در آیفون و آیپد خود قرار دهید- آیا آهنگ های موردعلاقه‌ی خود را در چندین کامپیوتر ذخیره کرده اید؟ آیا آیپد یا آیفون شما فقط میتواند با یکی از آنها هماهنگ سازی شود؟ 

PrimoMusic به انتقال آهنگ ها, فیلم ها, برنامه های تلویزیونی, پادکست ها, آیتونز, audiobook ها و غیره مستقیماً در دستگاه های اپل بدون زحمتِ آیتونز کمک میکند. 

در این صورت دیگر نگران محتوای صوتی و تصویری اصلی خود نیستید که روی آیفون , آیپد, یا آیپاد شما بازنویسی شود.