دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Delicious Library 3.9.3 برای مک

در نصب و یا فعال‌سازی برنامه Delicious Library به مشکل برخورده‌اید؟
«پشتیبانی ۲۴/۷ مک نید در خدمت شماست»
بریم تو پشتیبانی

با برنامه ی فوق العاده Delicious فایل های مدیای خود نظیر تصاویر،کتاب ها،موزیک ها،ویدیو ها،فیلم ها و یا حتی بازی های خود را مشاهده کنید، به کتابخانه اضافه کنید و یا آنها را به اشتراک بزارید

 

این برنامه به شما اجازه می دهد فایل هایی که اکثر ما کاربران با آنها سرو کار داریم را همگی در یک مکان داشته باشیم و به بهترین نحو آن ها را مدیریت کنیم و از آنها استفاده کنیم. مدیا ها نظیر تصاویر،ویدیو ها،موزیک ها،ویدیو ها و فیلم ها ، کتاب ها و … را شامل می شوند. از منزل و یا محل کار فایل مورد علاقه خود را از کتابخانه با داشتن رابط کاربری بسیار ساده و زیبا اجرا کنید. کتابخانه دیجیتال این برنامه همانند کاتالوگ کارتی رفتار می کند.

 

شما می توانید با اسکن بارکد با کتابخانه ی خود موارد را اضافه کنید و همچنین می توانید اطلاعات بسیار زیادی نظیر نویسنده،تاریخ انتشار،بها،توضیحات ،کاور و … را از اینترنت و منابع دریافت کنید. تمامی کتابخانه ی خود را به سه روش اسکنر بارکد iSight ، بارکد خوان لیزری Flic و یا وارد کردن دستی عنوان ها به برنامه وارد کنید.

 

اضافه کردن محتویات به داخل برنامه  حتما نیاز به بارکد اسکنر خاصی ندارد و شما براحتی می توانید با دوربین  iSight Apple اینکار را انجام دهید. تنها کافیست بارکد محصول مورد نظر خود را مقابل دوربین مک خود نگاه دارید و بصورت جادویی خواهید دید که آن محصول به قفسه شما در مک اضافه خواهد شد! این همان کاری هست که بارکد و اسکنر های ۸۰۰ دلاری انجام می دهند! شما از طرز کار این برنامه متعجب خواهد شد. 

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.10 به بعد

پردازنده ۶۴ بیتی

اسکرین شات

Delicious Library