دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود بازی Tennis Manager 2021 v1.7.1 (50745) برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

آماده‌اید تا به عنوان یک مربی تنیس کار خود را شروع کنید؟ در بازی Tennis Manager شما یک مربی هستید که آکادمی خود را دارد، تیم را خودش می‌سازد، تمرینات آن‌ها را برنامه‌ریزی می‌کند و برای به دست آوردن بهترین نتیجه تلاش می‌کند! به عنوان یک مربی، این فرصت در اختیار شماست که آکادمی‌تان را توسعه دهید و بهترین بازیکنان‌تان را به نمایش بگذارید. از مسابقات محلی تا گرند اسلم‌ها، آینده قهرمانان تنیس در دستان شماست. برای این چالش بزرگ آماده‌اید؟

در بازی Tennis Manager بیش از ۲۰۰۰ تورنمنت تورهای تنیس برگزار می‌شود و شما تجربیات مدیریتی واقعی را در دنیای تنیس پویا تجربه می‌کنید. از بازی‌های پایه تا حرفه‌ای، بیش از ۵۰۰۰ بازیکن مشتاق هستند تا با شما که مربی جدیدشان هستید در مسیر موفقیت قدم بگذارند.

می‌توانید آکادمی خودتان را از همان ابتدا با زمین‌های تنیس، امکانات پزشکی، مراکز تجاری و یا حتی مدرسه تنیس بسازید تا صاحب یکی از بهترین آکادمی‌ها باشید که در سراسر جهان مشهور است. در حالی که ساخت این آکادمی همراه با این امکانات هزینه بالایی دارد، می‌توانید با ارتقای زیرساخت‌ها کارکنان بیشتری استخدام کنید، فرصت‌های تجاری را افزایش دهید و بازیکنان با استعداد بیشتری را جذب کنید.

شما چه آکادمی خود را بسازید، چه به یک موسسه کوچک بپیوندید و چه یک موسسه معروف دنیا را انتخاب کنید، فرصت های زیادی برای کسب درآمد و هزینه کردن برای آن خواهید داشت. بخشی از کار شما نظارت بر سلامت مالی این آکادمیست و به همین دلیل به ابزارها و پرسنل زیادی دسترسی خواهید داشت.

برای انتخاب هر بازیکن باید به مجموعه نقاط قوت و ضعف آن‌ها توجه کنید. ده‌ها پارامتر نحوه رفتار هر بازیکن را در داخل و خارج از زمین کنترل می‌کند. سبک بازی، مزاج و شرایط بدنی آن‌ها جنبه‌هایی هستند که هر بازیکن را منحصر به فرد می‌کند. و شما به عنوان یک مربی حرفه‌ای، با مجموعه‌ای از ابزارهای تحلیلی می‌توانید بازیکنان خود را بهتر بشناسید و تکامل آن‌ها را در طول زمان دنبال کنید.

در بازی Tennis Manager با مربیگری مناسب و حرفه‌ای شما، بازیکنان‌تان آماده هستند تا جام های گرند اسلم را برای آکادمی شما جمع کنند!

نکته: این بازی بر روی دستگاه‌های مک با پردازنده m1 و سیستم عامل Big Sur اجرا می‌شود.

قیمت بازی در استیم: $39.99

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

بازی‌های مشابه Tennis Manager

Poly Bridge 2 v1.29

Farming Simulator 19 v1.6.0

Zen Pinball Party 1.0

Skate City 3.1

Pinball Arcade 15.04.2020

Poly Bridge 2 1.01

Football Manager 2020 20.4.0

Pinball Arcade 8.1.0

Poly Bridge

Cities Skylines: Concerts

Everything

Pinball Arcade 5.9

Cities: Skylines – Snowfall

American Truck Simulator 1.16.1

Construction Simulator 2015 1.02