دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه SMARTReporter 3.1.16 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

SmartReporter همانطور که از نامش پیداست برنامه ایست که می تواند قبل از خرابی هارد درایو شما به شما هشدار دهد! برای اطلاعات بیشتر با ما باشید

 

دلیل اسم هوشمند در این برنامه هم همین عامل است! قبل از اتفاق افتادن مشکلی در هارد شما این برنامه به شما هشدار خواهد داد.SMART که مخفف آن در این برنامه Self Monitoring Analysis and Reporting Technology می باشد سیستم جدیدی است که در اکثر هارد های جدید بکار گرفته می شود که یک قابلییت سیستم هشدار پیش از اتفاق دارا می باشد. این برنامه با بکار گیری آن در منوبار و داخل برنامه از ههارد شما اطلاعات بسیار را گرفته و در صورت وقوع حادثه ای به شما خبر می دهد. 

 

بدلیل بهره گیری SmartReporter از S.M.A.R.T OS X این برنامه تنها از هارد های ATA،SATA و یا eSATA پشتیبانی می کند. اگر مایلید که هارد شما هم پشتیبانی شود باید به پشتیبانی اپل بازخورد دهید. همچنین به یاد داشته باشید ، زمانی که این برنامه به شما هشداری می دهد دال بر این نیست که هارد شما حتما مشکل و غیر قابل استفاده خواهد بود بلکه ممکن است اروری در آن پیدا شده باشد.

 

نیازمندی سیستم

پردازنده ۶۴ بیتی،OS X 10.6.8 به بعد

اسکرین شات

SMARTReporter 3.1.16

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه SMARTReporter

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید