دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Quicken 4.7.2 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

Quicken برنامه ای که به شما در کنترل و تنظیم امور مالی کمک می کند، بنا براین شما خواهید دانست که در کجا و چه هنگام چه مقدار خرج و یا ذخیره کرده اید؟ این برنامه به سرعت تراکنش های شما را شاخه بندی می کند تا همیشه بتوانید به قبض های خود رسیدگی کنید و به شما کمک می کند تا برای برنامه ها و هدف های اینده خود دسترسی بهتری داشته باشید.

 

ویژگی ها

به نمام حساب های خود یک جا رسیدگی کنید: تمامی حساب ها، کارت های اعتباری، سرمایه گذاری ها و حساب های بازنشستگی خود را یک جا مشاهده نمایید. بنابراین شما متوانید وضعیت مالی خودرا مشاهده نمایید.

 

نمایش چگونگی انتقال مخارج شما و دیگر چیزها: این برنامه به طور خود کار مخارخ شما را مانند خوار و بار، پوشاک، سرگرمی ها و … را شاخه بندی می نماید تا شما به هنگام رسیدگی به انها به مشکل برنخورید.

 

برنامه ریزی برای پیشروی با بودجه: این برنامه به شما راهکارهایی برای ماندن و پیشروی به همراه بودجه ای که شما در اختیار دارید را میدهد. این برنامه به شما هدف های برای بودجه ای که در حال اختیار دارید را بر مبنای مخارج گذشته می دهد.

 

حتی یک قبض را فراموش نکنید: این برنامه به طور خودکار bill reminder را بر اساس قبض هایی که در قبل پرداخت کرده اید می سازد تا شما را به هنگام پرداخت قبوض هشیار سازد.

 

برنامه ریزی روی سرمایه ها و پرداخت مالیات: نحوه عملکرد سرمایه های خود را مشاهده کنید. این برنامه به طور مداوم به روز رسانی هایی را در رابطه با سهام شما در اختیار شما قرار میدهد.

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.8.5 به بعد و پردازنده 64-bit

اسکرین شات

Quicken 4.7.2

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه Quicken

Money Pro

iCompta Pro 6.0.62 (1375)

Debit & Credit Premium 6.0.2

iCompta 6.0.61

GrandTotal 8.0.2.11

Currency Assistant 3.6.1

iCompta 6.0.60

GrandTotal 8.0.1

GarageSale 9.1.1

Money Pro 2.8.6

Currency Assistant 3.6

CheckBook Pro 2.7.13

Money Pro 2.8.5

GrandTotal 7.3.8

GarageSale 9.1

DayRate 5.5

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید