Owlet 1.6

  • حجم: ۱۳۵,۹۴ مگابایت
  • تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
  • دسته بندی: کاربردی، گرافیک
عضویت و دانلود

Owlet یک رندرکننده و raytracer مستقل است که با بارگذاری مدل های سه بعدی در فرمت های مختلف به شما این امکان را می دهد که ماده و material خود را توسعه داده و پس از تولید٬ از خروجی و عکس آن رندر بگیرید.

 

Owlet سیستمی جامع از تمامی material ها و پشتیبانی از multi-layer reflection و subsurface scattering و سیستم های جذبی و … را در خود داراست. library این نرم افزار دارای بیش از 150ماده و material اماده به استفاده است پس نیازی به از ابتدا شروع کردن هر موضوعی نیست!

 

علی رغم داشتن قابلیت ها بسیار زیاد٬استفاده از این نرم افزار برای کاربران بسیار ساده است.

 

قابلیت های اصلی:

 

نرم افزار مستقل

مستقل بودن این نرم افزار بدین معناست که از ویرایش مدل های سه بعدی در خود پشتیبانی می کند در عین حال که نرم افزاری رایگان می باشد. Owlet فرمت های استاندارد سه بعدی مانند OBJ, Collada, FBX, 3DS و … را در خود بارگذاری می کند.

 

موتور رندرگیری پیشرفته

Owlet از موتور رندرگیری برپایه فیزیک ردیابی اشعه بهره می برد. این بدین معناست Owelet عبور نور از شئ را( دقیقا همانگونه که در واقعیت رخ میدهد) در خود شبیه سازی می کند سپس با اضافه کردن عوامل خارجی واقعی که به روی شئ تاثیر میگذارد٬ از آن خروجی گرفته٬ در تنیجه خروجی دقیق و بی نظیری ارائه می دهد.

 

material ها

material های چندلایه پیچیده هر نیازی که شما داشته باشید را برایتان انجام می دهد! از جمله این قابلیت ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 refractions, absorption, subsurface scattering, anisotropy

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.6 به بعد

اسکرین شات

Owlet 1.6