دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود بازی Old World v60668a + DLC برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

Old World یک بازی استراتژیک تاریخی است که در آن شما امپراتوری خود را در طول نسل‌های مختلف رهبری می‌کنید و میراثی بزرگ می‌سازید تا فراتر از سال‌های زندگی شما دوام بیاورد. این بازی برای دوره رهبران بزرگ تاریخ است، رهبرانی که یا از افراد محترم بوده‌اند یا از افراد مخوف. اما شما می‌خواهید کدام یکی باشید؟

برای سیاست چه کارهایی باید کرد؟! باید ازدواج کنید، وارثانتان را بزرگ کنید و روابط خود را با خانواده‌های پادشاهی مدیریت کنید. در دنیای سریع و خشمگین پادشاهان و ملکه‌ها، چیزی که اهمیت دارد خانواده است.

هر یک از ۷ پادشاه این بازی دارای ۴ خانواده نجیب هستند که در صورت قرار گرفتن در کنترل شهرهای شما، مزایای مختلفی را به شما ارایه می‌دهند.

شما باید روابط خانوادگی را از طریق رویدادها، اقدامات و ازدواج‌ها مدیریت کنید، آن‌ها را خوشحال نگه دارید تا از مزایای بیشتری بهره‌مند شوید. تصمیم‌گیری کار دشواری است، باید بعضی از آن‌ها را ناراحت کنید یا بیش از حد به آ‌ن‌ها قدرت بدهید.

در این بازی باید یک خانواده قوی داشته باشید و با ماجراجویی‌های غیرقانونی بیشتر حواس خود را پرت کنید.

دنیا پر از آدم‌های بزرگ با شخصیت‌ها، نقاط قوت و ضعف متمایز است که باید از این نقاط ضعف و قوت برای ساختن پادشاهی خود، دفاع از مرزهایتان و ایجاد روابط با رهبران دیگر استفاده کنید.

به دنبال جنگجویان مشهور، فیلسوفان، سازندگان و… باشید. از آن‌ها بخواهید به فرزندان شما آن چیزی را در آن ماهر هستند آموزش دهند، ارتش شما را رهبری کنند و سلطنت شما را قوی‌تر کنند.

کهن الگوهای شخصیتی مختلف به اعضای دادگاه شما اجازه می‌دهند تا وظایف متفاوتی را در نقش های مشابه انجام دهید. ترکیب‌های مناسب را برای استفاده کامل از فرمانداران، دیپلمات‌ها، جاسوسان و حتی همسر خود پیدا کنید.

آدم‌های این بازی به مرور زمان شخصیت‌ها و ویژگی‌های جدیدی را ایجاد می کنند، پیر می‌شوند، تجربه کسب می‌کنند و در نهایت بیمار می‌شوند و از دنیا می‌روند و جا برای نسل بعدی باقی می گذارند!

قبایل نابسامان، غارتگران بربر، و بقایای فرهنگ‌های قبلی، همگی در بیابان‌های وسیع ناشناخته منتظر شما هستند.

بیش از ۳۰۰۰ رویداد منحصر به فرد را با الهام از تاریخ و اساطیر تجربه کنید. تماس با مقامات خارجی باعث ایجاد زنجیره رویدادها، داستان‌ها و نمایشنامه‌های دادگاه می‌شود. سناریوهای الهام گرفته از تاریخ، بازی‌های چالشی هفتگی، و انتخاب بین نقشه‌ها به‌طور تصادفی برای کاوش، همگی موضوعات جذابی هستند که در بازی Old World آن را تجربه خواهید کرد.

نکته: این بازی بر روی مک‌های M1 و سیستم عامل مونتری نیز نصب و اجرا می‌شود.

قیمت بازی در استیم: 39.99$

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

بازی‌های مشابه Old World

SimCity: Complete Edition 1.0.4

Neverwinter Nights: Enhanced Edition 85.8193.33 (50345)

Sid Meier’s Civilization VI 1.3.13

Stela 3.1.0

Dawn Of Man 1.7.2

Sid Meier’s Civilization VI 1.3.8

Defense Zone 2 1.7.0

Sid Meiers Civilization VI : Persia and Macedon Civilization and Scenario Pack

Dawn Of Man 2019

Endless Space 2

BATTLETECH

The Escapists 2

Homeworld Deserts of Kharak v1.3

Sudden Strike 4

This War of Mine Anniversary Edition

Bounty Train

 1. parhan۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۹

  باز مشعل داره

  • مسعود نیکومنش۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۸

   سلام کاربر عزیز،
   بفرمایید چه مشکلی دارید تا راهنمایی‌تون کنیم.
   سپاس

 2. amirrohanian@aol.com۱۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۱

  “dlc_old_world___heroes_of_the_aegean_enUS_60668a_56264.pkg” can’t be opened because Apple cannot check it for malicious software.

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید