دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Nuance Dragon 6.0.2 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

Nuance Dragon برنامه ای جهت تشخیص صدا و آنالیز آن بصورت حرفه ای می باشد. از طریق این برنامه با مک خودت بصورت صوتی کار کنید و دیگر فکر به دست هایتان هم نکنید! با ما باشید.

دیکته کنید،ویرایش کنید و در هر جایی که هستید آن را رونویسی کنید. همه این کار ها تنها با صدا! این برنامه شناسایی صدا با ۱۵ برابر سرعت بیشتر در کار ها به شما کمک می کند تمامی کارهای خود را به سرعت انجام دهید. 

 

در کار خود سودمند باشد

زمانی که در حال ساخت اسناد،پاورپوینت،ارسال ایمیل،پر کردن جاهای خالی فرم ها هستید ، Dragon شما را سودمند می سازد. با قابلییت شخصی سازی های بسیار و سرعت بهینه شده و دقت بالا شروع به دیکته کردن نوشته ها کنید و سپس آنها را رو نویسی کنید. همچنین می توانید نسخه موبایل Dragon را دریافت کنید تا از سرعت کار بالا بهره ببرید.

 

وظایف انجام اسناد را سریعتر تمام کنید

بسیاری از انسان ها می تواند سریعتر از آنکه بنویسند ، حرف بزنند! خب، پس چرا بجای آنکه بنویسید شروع به حرف زدن چیز هایی که می خواهید بنویسید نمی کنید و کار های خودتان را سریعتر انجام نمی دهید؟ این برنامه به شما اجازه می دهد کلماتی را که هر روز در جمله ها بکار می برید را شخصی سازی کنید. برای انجام کار های نوشتن و یا قرار دادن ابزار های گرافیمی میانبر تعریف کنید و کار خود را بیش از پیش سریعتر انجام دهید.

 

صدا های خود را به متن تبدیل کنید

با این برنامه می توانید ویس ها و صدا هایی که با دستگاه های قابل حمل ، تلفن های هوشمند ، پادکست ها و … ضبط کرده اید را به متن تبدیل کنید.

 

هرجا که می روید Dragon را هم با خود ببرید

به ساخت و ویرایش اسناد حتی زمانی که در اداره ی خود دور هستید هم ادامه دهید! با داشتن فضای ابری و حساب کاربری ، می توانید با نصب این برنامه در سیستم عامل مک و آی او اس خود در هر جایی که هستید به کار خود ادامه دهید.

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.8.3 به بعد

پردازنده ۶۴ بیتی

اسکرین شات

Nuance Dragon 6.0.2

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید