دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Noise Machine 1.19 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

برنامه Noise Machine یک نویز سفید و مولد مخصوص پخش صدا است که به شما برای مطلوب نمودن محل‌های پر صدای کاری کمک می‌نماید. شما می‌توانید یک محیط پربار کاری که متناسب با حال شماست ایجاد نمایید.

به سختی می‌توان در یک محیط کاری پر سر و صدا تمرکز کرد! همچنین تحمل صحبت‌های همکاران کاری بسیار سخت است. برخلاف این، محیط‌های بی نهایت آرام نیز می‌تواند فاقد انرژی باشد و همچنین میتواند احساس انزوا در درونتان ایجاد نماید.

Noise Machine سفید، قهوه‌ای و صورتی، هر کدام با ویژگی‌های خاصی برای پنهان نمودن دیگر صداهای محیط استفاده می‌شود و سطح تمرکز را نیز افزایش می‌دهد.

از ویژگی دیگر Noise Machine، برخورداری از دامنه طبیعی و ساختگی انواعی از صداها برای مناسب‌سازی حال شما و متعادل نمودن سطح انرژیتان است.

ماشین صدا بسیار ساده طراحی شده و استفاده از آن به آسانی امکان پذیر است. نماد تصویری ماشین صدا در فهرست انتخاب (lives) است و در هر زمانی با یک کلیک ساده در دسترس قرار می‌گیرد. در بخش فهرست انتخاب، دامنه‌ای از صداها وجود دارد. همچنین می‌توان میزان صدا را تنظیم نمود و صدای دستگاه خروجی را نیز تغییر داد.

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه Noise Machine

Magnet 2.9.0

WonderPen 2.1.8

DoYourData AppUninser Professional 5.9

iClip 5.5.6b1

GraphicConverter 11.6.2

Auto Refresh Page 1.1

WonderPen 2.1.7

HighTop 1.3.1

MarkMyWords 2.5.0

Typora 1.3.7

iA Writer 6.0.1

Keep It 2.0.7

Microsoft Office 2021 for Mac LTSC v16.62 VL

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید