دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه iTube Studio 7.4.6.6 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

راحت ترین روش برای ذخیره ویدئو های آنلاین برای مشاهده آنها در دستگاه خود برنامه ای است که امروز میخواهیم ان را معرفی کنید . iSkysoft iTube Studio برنامه ای فوق العاده که به شما اجازه می دهد هر نوع فایل ویدئویی را از شبکه های اجتماعی دانلود کنید .

 

این برنامه می تواند از سایت های YouTube, Facebook, Dailymotion, Metacafe, Break, Vimeo و بیش از ۱۰۰ سایت دیگر دانلود کند . شما همچنین قادر به دانلود ویدئو ها با کیفیت HD آنها هستید و از مرورگر های firefox , chrome و safari استفاده کنید .

 

همچنین این برنامه دارای قابلیت تبدیل فرمت ویدئو های دانلود شده می باشد . فایل هایی را که با فرمت MP4/FLV/WebM دانلود کرده اید مخصوص دستگاه های iPod , iPhone 5 , iPad 2 , PSP خود کنید !

 

یک کلیک برای دانلود ویدئو آنلاین

دکمه هوشمند این برنامه در کنار هر ویدئویی از سایت های پشتیبانی شده قرار می گیرد . به سادگی بر روی آن کلیک کنید تا دانلود شروع شود . این دکمه بر روی تمامی مرورگر ها اجرا می شود . همچنین شما می توانید از دکمه Download All برای دانلود تمامی ویدئو های آن کانال یا صفحه و یا playlist استفاده کنید و همگی آنها را دانلود کنید .

 

ابزار Download then Convert

شما دیگر نیازی به برنامه اضافی دیگر برای تبدیل ویدئو های خود ندارید . تنها امکان Download then Convert برنامه را فعال کنید تا هر فایل ویدئویی را با هر فرمتی که می خواهید دانلود کنید .

 

مدیریت و پخش ویدئو ها

این برنامه تنها یک برنامه دانلود نیست ! شما می توانید کتابخانه ویدئویی خود را بسازید و فایل های دانلود شده را مدیریت کنید .

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.6 به بعد

اسکرین شات

iTube Studio

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید