iTube Studio 7.4.2.3

عضویت و دانلود

راحت ترین روش برای ذخیره ویدئو های آنلاین برای مشاهده آنها در دستگاه خود برنامه ای است که امروز میخواهیم ان را معرفی کنید . iSkysoft iTube Studio برنامه ای فوق العاده که به شما اجازه می دهد هر نوع فایل ویدئویی را از شبکه های اجتماعی دانلود کنید .

 

این برنامه می تواند از سایت های YouTube, Facebook, Dailymotion, Metacafe, Break, Vimeo و بیش از ۱۰۰ سایت دیگر دانلود کند . شما همچنین قادر به دانلود ویدئو ها با کیفیت HD آنها هستید و از مرورگر های firefox , chrome و safari استفاده کنید .

 

همچنین این برنامه دارای قابلیت تبدیل فرمت ویدئو های دانلود شده می باشد . فایل هایی را که با فرمت MP4/FLV/WebM دانلود کرده اید مخصوص دستگاه های iPod , iPhone 5 , iPad 2 , PSP خود کنید !

 

یک کلیک برای دانلود ویدئو آنلاین

دکمه هوشمند این برنامه در کنار هر ویدئویی از سایت های پشتیبانی شده قرار می گیرد . به سادگی بر روی آن کلیک کنید تا دانلود شروع شود . این دکمه بر روی تمامی مرورگر ها اجرا می شود . همچنین شما می توانید از دکمه Download All برای دانلود تمامی ویدئو های آن کانال یا صفحه و یا playlist استفاده کنید و همگی آنها را دانلود کنید .

 

ابزار Download then Convert

شما دیگر نیازی به برنامه اضافی دیگر برای تبدیل ویدئو های خود ندارید . تنها امکان Download then Convert برنامه را فعال کنید تا هر فایل ویدئویی را با هر فرمتی که می خواهید دانلود کنید .

 

مدیریت و پخش ویدئو ها

این برنامه تنها یک برنامه دانلود نیست ! شما می توانید کتابخانه ویدئویی خود را بسازید و فایل های دانلود شده را مدیریت کنید .

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.6 به بعد

اسکرین شات

iTube Studio