دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه FilmLight Daylight 5.2.14021 برای مک

در نصب و یا فعال‌سازی برنامه FilmLight Daylight به مشکل برخورده‌اید؟
«پشتیبانی ۲۴/۷ مک نید در خدمت شماست»
بریم تو پشتیبانی

FilmLight Daylight یک پلتفرم عکسهای اولیه سینماتوگرافی برای مدیریت عکس و تبدیل کد با اجرای با کیفیت بالا است.این برنامه به عنوان یک ابزار تصمیم گیری تبدیل  جمع و جور و در عین حال قدرتمند است . 

 

تا به Dop ها و کارگردانها کمک کند صحنه ها را بنا کنند و  عکسها و فیلمهایی که گرفته اند را به تصویر بکشند بر روی یک ست یا در یک مکان خاص، همچنین تمامی ویژگی های پیچیده ی مورد نیاز در یک اپلیکیشن را دارد.

 

خلاقیت کامل در Baselight

درجه بندی ها می توانند به ارزشی معادل با CDL محدود شوند و یا به عنوان 3D LUT برای روند های کاری که با cross-platform سروکار دارند ارسال شوند.اما شما نیازی به تحمیل کردن کمترین تقسیم کننده رایج نمی باشید. تمامی عکس ها می توانند دارای نمای خیره و ماهر Baselight را داشته باشند.

 

گسترش یافتن به اسانی

این برنامه برای خرید کردن و اجارهی 3 ماهه قابل دسترس است. و لایسنس ازاد ان می تواند از یک دستگاه به دستگاه دیگر تنها با یک طرح مجوز بر اساس web جابه جا شود.

 

پشتیبانی متادیتای وسیع

این برنامه یک کنترل جامع از متادیتا را برای شما تهیه می نماید. این سیستم تمامی داده هایی را که می تواند از دوربین شما و فایل های صوتی شما بگیرد را می خواند و متادیتای مناسب را در Sequence Browser و Shots View نمایش می دهد. و شما می توانید که اطلاعات را به سورت کوچک در Scene و یا Galleries مشاهده نمایید.

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.9 به بعد

اسکرین شات

Filmlight Daylight