Boson 1.5.5

عضویت و دانلود

Boson یک برنامه مدرن ، راحت جهت استفاده برای ویرایش صدا و موزیک شما به صورت بهینه می باشد که با به کار گیری قدرت مک شما این کار را برای شما به بهترین نحو انجام می دهد ! با استفاده از این برنامه شما دارای امکانات زیادی هستید که در ادامه به آن می پردازیم !

 

شما به وسیله Boson می توایند صدا ضبط کنید ، فایل های صوتی را ویرایش کنید ، فرمت فایل صوتی خود را به فرمت دیگر تغییر دهید ، صدا های قدیمی خود را دیجیتالی و با کیفیت بهتر ارائه دهید ، از یک ایستگاه رادیویی ضبط صدا داشته باشید ! و هر آنچه که شما نیاز دارید تنها و با بهترین روش و همینطور سریعترین روش یعنی برنامه Boson !

 

راحت برای استفاده ( برای تازه کاران و یا افراد حرفه ای )

شما به کمک این برنامه که دارا طراحی زیبا و کاربر پسند می باشد می توانید به راحتی از امکانات فوق العاده آن استفاده کنید همانند ویرایش فایل صوتی و یا ضبط صدا و بعد از انجام فعالیت مورد نظر آن را به فرمت های رایج تبدیل کنید و خروجی بگیرید !

 

بهترین کیفیت ممکن

برنامه Boson دارای امکانات بهینه سازی قوی می باشد که باعث می شود پروژه شما به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت ارائه شود .

 

با باتری خود دوست باشید

این برنامه دارای امکان فوق العاده Low power mode می باشد که باعث می شود تا ۸۰٪ از باتری شما هنگام استفاده از این برنامه برای ویرایش یا ضبط صدا نگه داشته و ذخیره شود !

 

پشتیبانی کامل از صفحات رتینا

دیگر ویژگی برنامه Boson استفاده از ۶۰ فریم بر ثانیه می باشد که یک صفحه نمایش فوق العاده را برای شما پدیدار می کند !

 

فرمت های پشتیبانی شده :

MP3 and OGG Vorbis

M4A, MP4, AAC, and M4R 

FLAC Lossless, Apple Lossless

WAV, AIFF, and CAF

چه چیزی جدید است ؟

ورژن ۱.۵.۱

بهبود کارایی امکانات برنامه

نیازمندی سیستم

OS X 10.10 به بعد و پردازنده 64Bit

اسکرین شات

Boson 1.5.5