در دنیای اپل بگرد

Bitwig Studio 1.1.8

دانلود

Bitwig Studio برنامه ای منبع گرایانه ی پویا برای ساخت و اجرای موسیقی برای درک بهتر ایده های موسیقی خود درهر زمینه ای می باشد. از طراحی صدا تا ساخت موسیقی، پیدا کردن استاندارد جدید در روند کاری سفارشی شده و .. این برنامه بسیار مناسب می باشد.

 

Bitwig این برنامه یه شما الهام می بخشد تا کنترل بهتری برای تولیدات خود داشته باشید، همچنین به شما اجازه ی دسترسی به تمامی ابعاد روند کاری که در پیش می گیرید را می دهد. پردازش خلاقانه خود را ساده و موثر جلوه دهید و ایده های موسیقی خود را به سرعت کامل نمایید. با این برنامه شما دستور دهنده به یک روند کاری هستید که بهترین کار را برای شما انجام می دهد.

 

رکورد کنید تنظیم کنید، فی البداهه بسازید و اجرا نمایید و یا همه اینهارا یک جا با هم انجام دهید. از میان چندین پروفایل یکی را انتخاب نمایید. صدا های خود را توسط دستگاه های محتوی بسازید. سازها، افکت ها و پلاگین های VST داخلی را ترکیب نمایید. برنامه ریز یکدست سیستم به شما اجازه سوار کردن هر دستگاه و یا پارامتر های VST را میدهد که توسط ان می توانید هر دستگاهی را سوار کنید و انرا کنترل نمایید.

 

دنیای جدیدی از امکانات خلاقانه را جست و جو نمایید که شامل صدا ها و سیما و بیان نوت ها، ویرایش ویرایشگری بر اساس histogram، ویرایش گری لایه لایه و …. می باشد. به نسل بعدی نرم افزار تولید موسیقی و ساخت و اجرای ان خوش امدید.

 

چه چیزی جدید است ؟

ورژن ۱.۱.۸

راهنمای رابط المانی

 

مشکلات رفع شده:

دستور "Duplicate/Remove Time" اشاره گر را به خوبی حرکت نمی داد.

برگشت: کلیک در حالت Stretch HD

احتمال خرابی به هنگام حرکت اشارهگر توسط inspector

فایلهای صوتی طولانی که در حالت RAW ممکن است به طور اهسته کشیده شوند.

نیازمندی سیستم

OS X 10.7 به بعد

اسکرین شات

Bitwig Studio 1.1.8