دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود بازی Wildermyth 1.4 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

اطلاعات بازی

Wildermyth یک بازی RPG است که براساس شخصیت‌های مختلف شکل گرفته است. در این بازی باید خشن‌ترین داستان‌های خود را روایت کنید. Wildermyth یکی از بهترین تجربه‌های نقش آفرینی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در این بازی هر تصمیم شما عواقب و نتایجی خواهد داشت که بر روند بازی و شخصیت‌های شما تاثیر می‌گذارد.

در این بازی محبوب، باید به عنوان رهبر گروهی از قهرمانان باشید که از کشاورزان بی میل به مبارزان افسانه‌ای و منحصر به فرد تبدیل می‌شوند. مبارزه‌هایی عجیب و غریب همراه با تهدیدات غیرمنتظره و هیولاهای عجیب و غریب در میدان‌های نبرد تعاملی خواهید داشت. یادتان نرود که در این بازی باید اسرار را کشف کرده و لحظاتی را در یک محیط کاملا فانتزی سپری کنی و حقایق سخت و فداکاری را با طنز و داستان سرایی شخصی ترکیب کنید.

ویژگی‌ها

  • دارای قهرمانان منحصربه‌فرد در محیط‌های منحصربه‌فرد که در هر بازی متولد می‌شوند. این قهرمانان پیر می‌شوند، تغییر می‌کنند، عاشق می‌شوند و یا حتی مخالفت می‌کنند.
  • هر قهرمان تاریخ و شخصیت خود را در بازی خواهد داشت، اما این انتخاب‌ها و مهارت‌های رزمی شما است که مسیرها و نتایج آن‌ها را تعیین می‌کند.
  • همه قهرمانان یک روز می میرند! اما شما می توانید با قهرمان مورد علاقه خود به بازی ادامه دهید. آن‌ها را در ماجراجویی بعدی دوباره معرفی کنید.

قیمت بازی در استیم: 20,99€

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

بازی‌های مشابه Wildermyth

Disco Elysium 61ad72b0 (53030)

The Banner Saga 2 v2.61.02

Oceanhorn 2 v2.4

Baldur’s Gate 3 v4.1.1.1311526

Wasteland 3 v1.5.3.305909 (50361)

Dead Age 2 v1.132

Legend of Keepers: Career of a Dungeon Master 0.9.0.1

Legend of Keepers: Career of a Dungeon Master 0.8.0.2

Legend of Keepers: Career of a Dungeon Master 0.7.0

Pillars Of Eternity II – Deadfire

The Great Whale Road

Masquerada Songs and Shadows

Torment: Tides of Numenera

Breach and Clear : Deadline Rebirth

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید