Pillars Of Eternity II – Deadfire

عضویت و لینک‌های دانلود
۱۸.۶ گیگابایت

اگر جزو علاقه‌مندان بازی‌های نقش آفرینی کلاسیک باشید، حتما نام بازی Pillars of Eternity را شنیده‌اید؛ حال نسخه دوم این سری با نام Pillars of Eternity II: Deadfire برای کاربران مک روانه بازار شده است.

بازی Pillars of Eternity II: Deadfire روایتگر داستانی دیگر از سرزمین Eora است. همانند نسخه پیشین شما در نقش یک واچر قرار دارید؛ شخصیتی که می‌تواند روح مردم را ببیند و ذهن آن‌ها را بخواند. حال روزی از روزها Eothas، خدای نور که به مرگ و تولد اعتقاد دارد، در زیر قلعه Caed Nua از خواب بیدار می‌شود و در جریان یک نبرد، شخصیت اصلی را به‌شدت زخمی می‌کند. حال شما پس از رسیدن به محل مجمع‌الجزایر Deadfire، وظیفه دارید به دنبال این خدای باستانی بگردید و جواب سوال‌های خود را بگیرید.

ز نظر گیم‌پلی، بازی Pillars of Eternity II: Deadfire یک اثر نقش‌آفرینی با دوربین ایزومتریک است که می‌توانید آن را به صورت تک‌نفره انجام دهید. در جریان بازی کردن با شخصیت‌های مختلفی روبه‌رو می‌شوید و تصمیم‌گیری‌های شما، مهم‌ترین ویژگی بازی است؛ زیرا در جریان انتخاب‌هایتان در بخش داستانی می‌توانید بعضی از شخصیت‌ها را وارد تیم‌تان کنید و با آن‌ها به ماجراجویی در دنیای بازی بپردازید.

 

نیازمندی سیستم

حداقل سیستم مورد نیاز:

پردازنده: Intel Core i5-4570S @ 2.9GHz

مموری: ۸ گیگابایت رم

گرافیک: NVIDIA GeForce GT750M

اسکرین شات

Pillars Of Eternity II - Deadfire

Pillars Of Eternity II - Deadfire

Pillars Of Eternity II - Deadfire