دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Vitamin-R 2.55 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

Vitamin-R شرایط بهینه را برای مغز شما به وجود می اورد تا مغز شما در بهترین شرایط خود کا کند که این امر به سبب وجود ساختار هایی است که کارهای شما را بدون هواس پرتی و با فعالیت هایی که با تمرکز بالا انجام می پذیرند به وجود می اورد.

 

Logging و ویژگی های اماری داخلی برنامه منجر به ساخت نیروی حرکت به سمت سودمندی را توسط تهیه  بازخورد های معلوم می سازد.

 

ویژگی ها:

زمان کاری خود را تکه تکه نمایید:

Vitamin-R امور بزرگ و مبهم را به تکه های از زمان بین 10 الی 30 دقیقه دسته بندی می نماید که هر کار مختص به کاری مخصوص، اسان، قابل دسترسی و فعالیت پذیر می باشد. در طی این دسته زمان بندی ها این برنامه به شما کمک می کند تا بر روی انجام کار خود تمرکز نمایید و مکانیزمی را برای رسیدگی به مشکلات و نقاط ضعف شما تهیه می نماید.

 

شروع کنید:

این برنامه بر روی این که شما شروع به کار نمایید تمرکز می نماید و به شما اجازه می دهد تا یک بازخورد مثبت از دست یابی های کوچک خود بسازید که به شما در رسیدن هدف نهایی خود کمک می کند.

 

ریتم و روش کاری خود را پیدا نمایید:

هر کدام از ما روش متفاوتی داریم. پیدا کردن اینکه کدام راه برای شما بهتر می باشد کلیدی برای سودمندی می باشد. Vitamin-R به شما کمک می کند تا به شما ابزاری دهد تا بتوانید در این که چگونه زمان خود را مصرف کنید هشیار باشید.

 

هنگام سازی با iCloud:

اگر شما به طور روتین با مک های مختلف مار می نمایید، از ویژگی جدید این برنامه بسیار خوشتان می اید. این ویژگی به شکا اجازه می دهد تا بدون هیچ زحمتی تکه های زمان بندی شده تان را در سرتا سر cloud با استفده از سرویس Dropbox هماهنگ نمایید.

 

نیازمندی سیستم

OS X 10,10 به بعد و پردازنده 64 بیتی

اسکرین شات

Vitamin-R 2.52

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید