در دنیای اپل بگرد

Sky Gamblers – Cold War 1.0.4

  • حجم: ۷۱۴ مگابایت
  • تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۴
  • دسته بندی: بازی
دانلود

اگر اهل پرواز با جت های جنگنده و جنگ و تنش بین جت ها هستید و البته دارای مک هستید این پست و بازی را نباید از دست بدهید!با ما باشید

بازی خارق العاده Sky Gamblers که پیشتر برای iOS منتشر شده بود در سیستم عامل مک جانی تازه گرفته و با گرفیک و گیم پلی عالی بازگشته است. این بازی در حالت تک نفره و چند نفره تا ساعت ها شما را بر جای خود خواهد نشاند! سلطان آسمان شوید و همگان را به زانوی خود در بیاورید.هر چقدر از گرافیک این بازی بگیم کم هست و اگر بخواهیم خلاصه بگوییم کلاس این بازی در درجه کنسول های بازی قرار می گیرد!  همراه با جلوه های ویژه بسیار زیبا همراه با نقشه های دقیق و صداگذاری موتور جت و تصادفات هوایی و … دارای مراحل بسیار حرفه ای از حمله های تیمی تا تکنفره. همچنین می توانید دوستان خود را به بازی دعوت کنید و به همکاری هم تیم تشکیل دهید و جنگی بزرگ راه بیاندازید! 

 

گیم پلی بازی بسیار راحت و سبک است بطوری که برای اولین بار اگر بازی را اجرا کنید پس از تنها ۵ دقیقه تمامی کارها را خواهید آموخت! نسخه جدید Cold War برای تمامی سنین و علایق منتشر شده است که کاربر می تواند براساس نیاز خود حالت بازی را انتخاب و شروع به بازی کند. این بازی از خدمات Game Center,Airplay و iCloud پشتیبانی می کند که با این خدمات می توانید در هر دیوایستان از ادامه مراحل بازی را ادامه دهید و شاید بخواهید صفحه نمایش خود را به اشتراک بگزارید.

نیازمندی سیستم

OS X 10.7 به بعد

چه چیزی جدید است ؟

رفع باگ ها

اضافه شدن ۴ هواپیما جدید

بهبود گرافیک بازی

اسکرین شات

screen800x500-3

دیدگاه ها

  1. Avatar yasha گفت:

    Your security preferences allow installation of only apps from the App Store and identified developers.
    این خطا رو میده چه کنم؟؟؟؟؟؟؟