دانلود برنامه Sierra Cache Cleaner 11.1.5 برای مک

  • حجم: ۴۱,۲۹ مگابایت
  • تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۷
  • دسته بندی: سیستم، کاربردی
عضویت و دانلود

این نسخه قدیمی است. در صورتی که قصد دارید نسخه جدید این برنامه را دانلود کنید، اینجا کلیک نمایید.

برنامه Sierra Cache Cleaner یک برنامه با ابزار های کامل برای سیستم عامل macOS Sierra برای نگهداری از سیستم با آسان ترین روش است. همچنین به کمک این برنامه تنها با یک کلیک به بسیاری از دستورات سیستم عامل دسترسی خواهید داشت.

 

کاربران تازه کار و حرفه ای می توانند از ابزار های قدرتمند این برنامه استفاده کنند ! این برنامه یکی از بهترین ابزار های نگه داری سیستم می باشد که در سرتاسر جهان میلیون ها کاربر را دارد !

 

نگه داری – Sierra Cache Cleaner راه حل شما برای نگه داری از سیستم Sierra خود می باشد . این برنامه دارای ابزار هایی می باشد که باعث می شود سیستم شما به بهترین نحو فعالیت کند ! سلامت سیستم را بررسی می کند و تماما به صورت اتوماتیک کار ها را انجام می دهد . شما با استفاده از این برنامه مهندسی شده ، قدرتمند و نگهدارنده سیستم و آنتی ویروس به راحتی سیستمی قدرتمند همانند روز اول داشته باشید !

 

بهینه سازی – Sierra Cache Cleaner می تواند باعث بهبود کارایی سیستم شما با حذف کش های تنظیمات و اینترنت شود ! این برنامه از رم شما ، هارد دیسک شما و … محافظت می کند و فایل ها و کش های اضافی وبیهوده را حذف می نماید . این برنامه شامل ابزار هایی می شود که به بهینه سازی فایل ها و رم شما کمک می کند .

 

سفارشی سازی – Sierra Cache Cleaner به شما اجزاه کنترل تجربیات سیستم عامل خود را می دهد . به کمک این برنامه می توانید Spotlight خود را خاموش کنید و یا بسیاری از آیتم های فولدر را روشن و یا خاموش نگه دارید .

 

آنتی ویروس – Sierra Cache Cleaner به شما در محافظت از سیستم خود در برابر ویروس ها و مخرب ها کمک می کند . این برنامه دارای لایه های مختلف و قدرتمند برای محافظت از سیستم شما می باشد . همچنین می تواند دانلود های شما را اسکن کند تا اگر مورد مشکوکی مشاهده شد از آن جلوگیری کند !

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.7 به بعد و پردازنده 64Bit

اسکرین شات

Sierra Cache Cleaner 11.1.5