برنامه‌های ضروری آهنگ‌سازی - مک نید

جستجو در کامل‌ترین آرشیو مک ایران:

برنامه‌های ضروری آهنگ‌سازی

GarageBand

جدیدترین نسخه
یک استدیو حرفه ای موزیک را در هرجا که هستید برای خود به ارمغان بیاورید! برنامه GarageBand یکی دیگر از برنامه های اختصاصی اپل برای موزیسین‌ها و عاشقان موزیک می باشد.
توضیحات + دانلود

Logic Pro

جدیدترین نسخه
ابزار‌های جدید و پیشرفته برای نوشتن آهنگ، ویرایش و میکس نیز که بسیار سریع و قدرتمند است، این برنامه را نسبت به رقبای خود پیشتاز کرده است.
توضیحات + دانلود

Ableton Live

جدیدترین نسخه
استفاده از آلت‌های موسیقی دیجیتال، پیش ذخیره موزیک‌های ضبط شده و الگو‌های نمونه برای arrange کردن، تولید کردن و سامان بخشیدن به موزیک خود را به شما می‌دهد.
توضیحات + دانلود

Cockos REAPER

جدیدترین نسخه
Cockos Reaper برنامه‌ای حرفه‌ای و دیجیتالی برای ساخت و تنظیم و میکس موسیقی در سطح حرفه‌ای در مک شماست. این برنامه دارای ویژگی‌های قدرتمندیست که از طریق آن می‌توانید به بهترین شکل ممکن موزیک خود را منتشر کنید.
توضیحات + دانلود

FL Studio

جدیدترین نسخه
برنامه FL Studio یک برنامه کامل برای خلق محیطی حرفه‌ای جهت ساخت موزیک است. این برنامه با بیش از ۲۰ سال سابقه در جهت توسعه صنعت موسیقی تقریبا هر ابزاری که نیاز دارید را جهت compose، arrange، record، edit، mix و master در اختیار شما قرار می‌دهد.
توضیحات + دانلود

Adobe Audition

جدیدترین نسخه
Adobe Audition از سری برنامه‌های Adobe است که قدرتمند‌ترین برنامه در زمینه ویرایش صوت و میکس موزیک محسوب می‌شود، جز معدود برنامه هایست که در این زمینه حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهد داشت.
توضیحات + دانلود

djay Pro AI

جدیدترین نسخه
با برنامه Djay Pro به یک دی‌جی بسیار حرفه‌ای تبدیل شوید و در مهمانی‌ها رهبر موزیک باشید! باور نمی کنید؟ تنها کافیست یکبار با این نرم افزار شروع به میکس و ویراش زنده کنید تا ببنید شما هم می توانید DJ معروفی برای خود شوید!
توضیحات + دانلود

Bitwig Studio

جدیدترین نسخه
Bitwig Studio برنامه ای منبع گرایانه ی پویا برای ساخت و اجرای موسیقی برای درک بهتر ایده های موسیقی خود درهر زمینه ای می باشد. از طراحی صدا تا ساخت موسیقی، پیدا کردن استاندارد جدید در روند کاری سفارشی شده و .. این برنامه بسیار مناسب می باشد.
توضیحات + دانلود

Acoustica

جدیدترین نسخه
رنامه Acoustica یک ابزار کامل برای ویرایش و مسترینگ آهنگ‌های شماست. این برنامه دارای ویژگی‌های مختلفی مثل Audio Restoration و یا Multitrack Editing است که به‌شدت برای متخصصین آهنگ کاربردی است.
توضیحات + دانلود

Studio One

جدیدترین نسخه
Studio One یک برنامه حرفه ای جهت ساخت و تولید موزیک می باشد ! تمامی هنرمندان در تمامی سطح ها ، از مبتدی تا حرفه ای‌ ،‌این برنامه را به عنوان یک برنامه کارا و خلاق می شناسند !
توضیحات + دانلود

نصب و کرک برنامه‌های سیستم‌عامل مک

در صورتی که قصد نصب و کرک برنامه‌ها و یا بازی‌های سیستم‌عامل مک را توسط کارشناسان مک نید دارید، می‌توانید از لینک‌های رو‌به‌رو استفاده کنید تا برنامه‌ها و بازی‌های مد نظر شما در سریع‌ترین زمان ممکن بر روی سیستم شما نصب و کرک شود.