برنامه‌های ضروری مدیریتی - مک نید

جستجو در کامل‌ترین آرشیو مک ایران:

برنامه‌های ضروری مدیریتی

Things

جدیدترین نسخه
برنامه Things یک برنامه کاربردی جهت مدیریت کار‌ها (تسک‌ها) شما است. شما به کمک این برنامه به راحتی تسک‌های خود را سازماندهی می‌کنید و می‌توانید با برنامه دقیق‌تری آن‌ها را پیش ببرید و انجام دهید.
توضیحات + دانلود

MindNode

جدیدترین نسخه
برنامه MindNode یک ابزار جدید و فدرتمند جهت مدیریت ذهن شما است. به کمک ابزار های این برنامه تمرکزی و انعطاف پذیر شما می‌توانید مدیریت ذهن و سازماندهی زندگی بهتری داشته باشید.
توضیحات + دانلود

OmniFocus Pro

جدیدترین نسخه
OmniFocus به شما کمک می‌کند که پروژه‌های خود را آن جور که می‌خواهید مدیریت کنید ، تمام تمرکز خود را بر روی آن چیزی که مهم‌تر است بگذارید و بهترین نتیجه را از آن دریافت کنید.
توضیحات + دانلود

Magnet

جدیدترین نسخه
Magnet پروسه انجام بردن پنجره وبرنامه ها را بسیار ساده و سریع و تمیز می کند.تنها کاری که شما می کنید کشیدن پنجره ها به گوشه های صفحه نمایش می باشد و تمام. برنامه بصورت خودکار آن را تنظیم و آن را آنجا سنجاق می کند.
توضیحات + دانلود

GoodTask

جدیدترین نسخه
برنامه GoodTask برنامه‌ای به عنوان Reminder (به یادآورنده) امور روزانه است. به‌راحتی تسک‌های خود را مشاهده کنید و بر اساس اولویت آن به طور روزانه/هفتگی/ماهانه آن‌ها را انجام دهید.
توضیحات + دانلود

2Do

جدیدترین نسخه
برنامه 2Do برنامه‌ای فوق العاده که نحوه مدیریت شما را بر روی کار‌ها تغییر می‌دهد. رابط کاری زیبا با ابزار‌های جامع و قدرتمند به شما قدرت تمرکز بر روی مهم‌ترین چیز که همان زندگیتان است را می‌دهد!
توضیحات + دانلود

OmniPlan

جدیدترین نسخه
به کمک OmniPlan می‌توانید پروژه‌های منطقی و قابل مدیریت بر اساس چارت Gantt و برنامه ریزی‌ها٬ خلاصه نویسی‌ها و … بسازید. استفاده از ابزار‌های مختلف برای موفقیت بیشتر پروژه شما٬ بهینه کردن آن یکی از کارایی‌های این نرم افزار است.
توضیحات + دانلود

Outline

جدیدترین نسخه
Outline برنامه‌ای کاربردی برای یادداشت‌برداری در سیستم عامل OS X است که ساختاری کاملا شبیه کتاب‌های واقعی و کاغذی دارد. بخش‌ها و گروه‌های مختلف این برنامه به شما کمک می‌کنند تا در قسمت یادداشت‌هایتان نظم بالایی داشته باشید.
توضیحات + دانلود

TaskPaper

جدیدترین نسخه
برنامه Taskpaper در انجام کارهای موجود در لیست به طور شگفت انگیزی ماهر است! باقی برنامه ها را کنار بگذارید، رابط مبتنی بر نوشته های این برنامه برگه ای به شما ارایه می دهد، که به راحتی قابل استفاده است.
توضیحات + دانلود

نصب و کرک برنامه‌های سیستم‌عامل مک

در صورتی که قصد نصب و کرک برنامه‌ها و یا بازی‌های سیستم‌عامل مک را توسط کارشناسان مک نید دارید، می‌توانید از لینک‌های رو‌به‌رو استفاده کنید تا برنامه‌ها و بازی‌های مد نظر شما در سریع‌ترین زمان ممکن بر روی سیستم شما نصب و کرک شود.