FruitJuice 2.4

  • حجم: ۱۰,۰۵ مگابایت
  • تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷
  • دسته بندی: ابزار، کاربردی
عضویت و دانلود

FruitJuice برنامه ای برای Mac و سرویس انلاین می باشد که به بزرگ کردن باتری نوتبوک های Apple و زمان اجرای انها کمک می کند. این برنامه این امکان را به وجود می اورد که از دستورات و راهنمایی های Apple برای اطمینان پیدا کردن از طول عمر بیشتر باتری و تخمین دقیق مقدار شارژ ان به هنگام اجرا پیروی کنید.

 

این برنامه با رسیدگی به شرایط باتری و مقدار شارژ ان در زمان واقعی کار می کند و تصویر کاملی از سلامت باتری را در یک رابط کاربری ساده، مناسب و عالی تهیه می نماید.

 

طبق گفته صفحات وب Apple Notebooks:

باتری داخلی MacBook, MacBook Pro و MacBook Air شما به این خاطر طراحی شده که 100 چرخه سریع شارژ رسانی را قبل ازینکه به 80 درصد ظرفیت واقعی برسد برساند.

تنها با FruitJuice شما می توانید جریان سلامت باتری خودرا پیدا کنید و مشاهده کنید که ایا بر اساس مشخصات Apple کار می کند یا نه.

 

از وقتی که لپ تاپ ها جایگزین کامپیوترها شده اند  و از وقتی که شارژر لپ تاپ ها را دائما به انها وصل می کنیم که این کار باعث کاهش طول عمر انها می شود و عملکرد بدی بر روی زمان اجرایی انها دارد، این برنامه رسیدگی کامل بر روی زمان اجرایی ان را برعهده می گیرد. “Plugged-in Percentage” به شما نشان می دهد که ایا شما نیاز به سوییچ کردن قدرت باتری دارید برای اینکه انرا سالم نگه دارید. این برنامه دارای یک نمودار بسیار اسان است که 7 روز، 14 روز و 30 روز میانگین ان و جزئیات ان را نمایش می دهد.

 

ماشین های قدیمی با قابلیت تعویض باتری نیازمند درجه بندی تناوبی در باتری ها می باشند.  تا بتوانند بیشترین عمر باتری را ممکن کنند.

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.8 به بعد

اسکرین شات

FruitJuice 2.4