تجربه تاچ‌بار در تمامی مک بوک‌ها

یکی از بهترین و جذاب‌ترین ویژگی مک بوک پرو‌های جدید که معرفی شدند تاچ بار بود. اگر شما نیز به علت گران بودن مک بوک‌های جدید قادر به خرید آن نیستید ولی علاقه زیادی به تجربه آن دارید می‌توانید با استفاده از آموزش زیر این ویژگی را بر روی مک بوک‌های فعلی خود تجربه کنید. با ما همراه باشید.

انجام این کار با استفاده از نرم افزاری به نام Touché صورت می‌گیرد که تنها با نسخه ۱۰.۱۲.۱ و شماره ساخت 16B2657 به بالا سازگار است. پس اگر نسخه مک بوک شما پایین‌تر از نسخه ذکر شده است، قبل از هرچیزی مک بوک خود را به جدید ترین نسخه بروزرسانی کنید.

همچنین با استفاده از مسیر زیر می‌توانید از نسخه دقیق مک بوک خود با خبر شوید:

  •    >  About This Mac  > System Report  > Software  > System Version 

پس از آنکه به آخرین نسخه بروزرسانی کردید، می‌توانید به آسانی و با مراجعه به این لینک آخرین نسخه از این نرم افزار را از سایت سازنده دریافت کنید.

پس از دانلود یک فایل zip در اختیار خواهید داشت که می‌توانید با دوبار کلیک کردن بر روی آن، فایل را از حالت فشرده خارج کنید و سپس نرم افزار را به پوشه Application انتقال دهید. لازم به ذکر است در صورتی که با Safari اقدام به دانلود فایل کرده باشید به طور پیش‌فرض و خودکار از حالت فشرده خارج می شود.

انتقال نرم افزار به پوشه Application اجباری نیست اما هر زمان که مایل به استفاده از آن بودید، می‌توانید با دوبار کلیک کردن بر روی آن فایل را اجرا کنید.

در حال حاضر این برنامه با اکثر نرم افزارهای اپل مانند Mail ،Safari و Messages سازگار است. به عنوان مثال در نرم افزار Messages می‌توانید به تمامی اموجی‌ها دسترسی سریع‌تری داشته باشید و هر امکاناتی که تاچ بار واقعی در اختیار شما قرار می‌دهد را با آن تجربه کنید.