دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Walletry 2.7.0 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

برنامه Walletry به شما کمک می‌کند تا مخارج روزانه و مختلف خود را ثبت کنید و مدیریت مالی بهتری داشته باشید. شما می‌توانید مخارج مختلف خود را در دسته‌بندی‌های مختلف و شخصی‌سازی شده وارد کنید و یا اگر قسط‌های مختلفی می‌دهید برای هر کدام نوتیفیکیشن تنظیم کنید که هیچ‌وقت فراموش نکنید.

همچنین این برنامه به شما گزارش‌های مختلفی از نحوه خرج کردن شما در دسته‌بندی‌های مختلف به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهانه ارائه می‌دهد که شما می‌توانید پول‌های خود را بهتر مدیریت کنید.

برنامه Walletry امکان بودجه‌بندی را در اختیار شما قرار داده است که بتوانید مقداری از پول خود را در ماه ذخیره کنید و تنها از بودجه تنظیم شده استفاده کنید و به خرج کردن بپردازید.

به کمک این برنامه تقریبا شما می‌توانید تمامی تنظیمات را شخصی‌سازی کنید، از رنگ‌بندی دسته‌بندی‌ها و قسمت‌های مختلف تا فعال‌سازی FaceID و یا TouchID برای امنیت بیشتر در اختیار شما قرار گرفته است.

همچنین برنامه Walletry امکان Sync کردن اطلاعات شما در iCloud را می‌دهد که این اطلاعات شما در تمامی دستگاه‌های شما مثل iPhone و یا iPad نیز وجود داشته باشد و شما در هر جایی، اطلاعات مالی خود را همراه داشته باشید و خرج‌های خود را ثبت کنید.

این برنامه برای راحتی بیشتر شما ساخته شده است و به کمک این برنامه شما می‌توانید مدیریت بهتری بر روی ورود و خروج مالی خود داشته باشید و بهینه‌تر خرج کنید.

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه Walletry

GrandTotal 7.1.5

Chronicle Pro 9.8.1

GrandTotal 7.1.4.6

CheckBook Pro 2.6.21

GrandTotal 7.1.4

GrandTotal 7.1.3

GrandTotal 7.1.2.2

Chronicle Pro 9.8.0

GrandTotal 7.1.2

iCash 7.8.4

GrandTotal 7.1.1.6

GrandTotal 7.1.1.4

Money Pro 2.7.15

GrandTotal 7.1.1

GrandTotal 7.1.0.9

GrandTotal 7.1.0.4