Raychat - مک نید

جستجو در کامل‌ترین آرشیو مک ایران:

Raychat

برنامه Raychat نام نرم‌افزاری است که شما به کمک آن...

اسکرین شات

توضیحات

برنامه Raychat نام نرم‌افزاری است که شما به کمک آن می‌توانید پاسخگوی مشتریان خود در پلتفرم، محصول و یا خدمات خود باشید. Raychat نرم افزار چت آنلاین ایرانی است که راحتی و حرفه‌ای بودن را به ارمغان آورده.

مشتریان ما لیاقت بهترین‌ها را دارند. سازگاری پلتفرم با سیستم‌های مک یکی از نکاتی است که باید در انتخاب پلتفرم در نظر گرفته شود و نکته دیگر بحث هزینه خواهد بود.

یکپارچگی مناسب

یکپارچگی نرم‌افزار چت آنلاین با تلفن همراه بسیار ضروری است زیرا تعداد کاربران تلفن‌های همراه در هر سال رو به رشد است عدم دسترسی به سرویس گفتگوی آنلاین در هنگام بازدید از طریق تلفن همراه تفاوت زیادی را در نوع نتایجی که شما امیدوار هستید از این سرویس داشته باشید به وجود می‌آورد. 

اتصال نرم‌افزار چت آنلاین با پلتفرم پیام‌رسان همچون مسنجر تلگرام مزیت  دیگر این پلتفرم است. وقتی اپراتور‌های پشتیبانی در اپلیکیشن‌های رایچت (اندروید، تحت‌وب، iOS، مک و ویندوز) آنلاین نباشند می‌توانند پیام ها را به صورت خودکار در تلگرام دریافت کنند.

ارسال پیام هوشمند

 شما می‌توانید با استفاده از اطلاعات کاربران در هنگام بازدید از میزان تأخیر آنها در هر صفحه از وب‌سایت مطلع شوید و پیش از بیان سوال یا مشکل از طرف آنها، با ارسال یک پیام هوشمند پیش قدم و آغاز کننده گفتگو باشید. با اینکار می‌توانید تردید آنها را در هنگام خرید کاهش دهید و چه بسا افرادی که از خرید منصرف شده‌اند دوباره به چرخه خرید بازگردانید، پیشنهاد محصول بهتر و یا کوپن‌های تخفیف برای آنها داشته باشید و میزان فروش را افزایش دهید.

دریافت شماره تماس و ایمیل قبل از شروع مکالمه

جمع‌آوری دیتا برای یک کسب و کار بسیار مهم است، با استفاده از دیتا می‌توان استراتژی‌های جدیدی در راستای اهداف کسب و کار تدوین کرد. در این پلتفرم می‌توان تنظیمات را به گونه‌ای اعمال کرد که پیش از شروع گفتگو، ایمیل یا شماره تماس از کاربر درخواست شود.

شخصی‌سازی ابزارک

با این امکان نگرانی‌های استفاده از چت آنلاین نیز برطرف می‌شود زیرا شکلکی که در قسمت پایین وب‌سایت گوشه سمت راست، ظاهر می‌شود قابلیت شخص‌سازی مطابق با رنگ سازمانی را داراست.

لینک اختصاصی برای ابزارک چت  

با استفاده از این امکان، صاحبان کسب و کار که در حال حاضر وب‌سایت ندارند، نیز می‌توانند از رایچت استفاده کنند و لینک اختصاص داده شده را در شبکه‌های اجتماعی منتشر و با مشتریان خود گفتگو کنند.

و بسیاری دیگر از امکانات رایچت از جمله: امکان ارسال پیام‌های آماده برای سوال‌های پر تکرار مشتریان، گزارش تحویل پیام برای اپراتورهای پشتیبانی، ایجاد نامحدود سایت و اپراتور، پکیج رایگان، مشاهده اطلاعات کاربران، آرشیو مکالمات و بررسی کارکرد اپراتورها و …

صاحبان کسب و کار می‌توانند با استفاده از این پلتفرم،  پشتیبانی آنلاین موثر ایجاد کنند و همیشه همراه مشتریان خود باشند.  شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به رایچت مراجعه کنید. آدرس وب سایت:  raychat.io

مناسب OS X 10.9 به بعد
۴۲.۷ مگابایت
دانلود آخرین نسخه
نکات ضروری
 • برای حل مشکل خطای is damaged and move to trash از این آموزش استفاده کنید.
 • برای حل مشکل خطای Apple cannot check it for malicious software از این آموزش استفاده کنید.
 • برای حل مشکل خطای unidentified developer app از این آموزش استفاده کنید.
نصب برنامه‌ها توسط تیم مک نید
 • در صورتی‌که در نصب برنامه‌ها یا بازی‌ها به مشکل خورده‌اید و یا زمان کافی برای نصب آن‌ها ندارید، می‌توانید از «خدمات VIP نصب برنامه‌ها» استفاده کنید تا تیم مک نید برنامه‌ها و یا بازی‌های مورد نیاز شما را برای‌تان نصب کنند.
 • برای توضیحات بیشتر و ثبت درخواست خود، می‌توانید از این صفحه استفاده کنید.
مطالب مشابه
 • iGap 7.0.0

  برنامه iGap اپلیکیشن شبکه اجتماعی است که می‌توانید با استفاده...
 • PayPing 2.0.2

  نرم افزار فروشگاهی پی‌پینگ، به منظور استفاده برای کسب وکارهای...
 • PayPing 2.0.1

  نرم افزار فروشگاهی پی‌پینگ، به منظور استفاده برای کسب وکارهای...
 • Payping 2.0.0

  نرم افزار فروشگاهی پی‌پینگ، به منظور استفاده برای کسب وکارهای...
 • Payping 1.9.5

  نرم افزار فروشگاهی پی‌پینگ، به منظور استفاده برای کسب وکارهای...
 • PayPing 1.6.7

  نرم افزار فروشگاهی پی‌پینگ، به منظور استفاده برای کسب وکارهای...
 • PayPing 1.6.4

  نرم افزار فروشگاهی پی‌پینگ، به منظور استفاده برای کسب وکارهای...

نظرات کاربران

 1. سلام لینک کار نمیکنه

 2. hadis alirezalo گفت:

  لینک کارنمیکنه

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

نصب و کرک برنامه‌های سیستم عامل مک

در صورتی که قصد نصب و کرک برنامه‌ها و یا بازی‌های سیستم عامل مک را توسط کارشناسان مک نید دارید، می‌توانید از لینک‌های رو‌به‌رو استفاده کنید تا برنامه‌ها و بازی‌های مد نظر شما در سریع‌ترین زمان ممکن بر روی سیستم شما نصب و کرک شود.