Macsome iTunes Converter 2.4.6

عضویت و دانلود

Macsome iTunes Converter  می تواند آهنگ ها ی حفاظت شده با تکنولوژیDRM  و فایل های صوتی مختلف را به MP3 های حفاظت نشده تبدیل کند. فرمت های AAC قابل پخش بر روی هرگونه  iPod, iPod Touch, iPhone, Zune, PSP, Creative Zen و دیگر MP3 player های سرعت بالا و با کیفیت CD . MP4  را به MP3  , AA به MP3 یا تبدیلگر  AAC تبدیل می کند.

 

همچنین این یک تبدیل کننده ی آهنگ Apple  است. که میتواند تمامی فایل های دانلود شده را از mp4 به mp3 تبدیل کند. و حفاظت با تکنولوژی DRM را از بین می برد تا بتوانید آهنگ های Apple خود را دیگر بدون محدودیت پخش کنید.تبدیل کننده ی  iTunes برای تبدیل تمامی آهنگ های iTunes  و یا فایل های صوتی دیگر که می توانست در iTunes  پخش شود استفاده می شود. عملیات تبدیل 20  برابر سریع تر است و خروجی می تواند با کیفیت CD باشد. این یک ابزار همه جانبه ی تبدیل MP4 به MP3 است . تبدیل audiobook حفاظت شده یا حفاظت نشده, تبدیل جفت موزیک های iTunes به mp3 . تبدیل آهنگ های اپل و ACC به MP3 . این یک ابزار تبدیل  صوتی  قدرتمند و در عین حال ساده برای عبور از کنترل DRM با ضبط و رمز گذاری 5X به روش MP3 است. با تبدیل دسته ای , این برنامه آهنگ ها حفاظت شده را بی صدا در بکگراند پخش می کند و فایل های صوتی را با بهترین کیفیت دیجیتالی با سرعتی بالغ بر 5X ضبط می کند.

 

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.8 به بعد و پردازنده 64Bit

اسکرین شات

Macsome iTunes Converter

دیدگاه ها

 1. Avatar Abu Dehas گفت:

  با سلام چندین برنامه که از شما دانلود کردم ارورر دمیج میزنه و بایستی از سیستم پاک بشه
  این برنامه ها اگه قبلش چک بشن و مورد نداشته باشن خیلی بهتره هم برای ما اعضا هم برای سایت شما

  • Avatar مسعود گفت:

   سلام کاربر عزیز،
   تمامی برنامه‌ها قبل از اینکه روی سایت قرار بگیره تست میشه اما بسیاری از برنامه‌ها هنوز نسخه‌ای که با Catalina کار کنه رو ارایه ندادند.
   به این خاطر هست که بعضی ها کار نمیکنه و باید منتظر انتشار نسخه جدید باشید.
   سپاس