MacID 1.3.1.1

عضویت و دانلود

چقدر برای شما باز کردن قفل مکتون یا به حالت بردن Sleep آسان است؟ آیا بنظر شما راه آسان تر وجود دارد؟ بله تنها با یک کلیک مک خود را کنترل کنید.درست در آیفون و ساعت اپل خود. با ما باشید

 

برنامه ای به نام MacID برای سیستم عامل های Mac OS X و iOS و همچنین Watch OS منتشر شده است که که هماهنگی هرچه بیشتر سیستم عامل های اپل را به رخ همگان می کشد. از طریق این برنامه که نخست باید برنامه را بر روی آیفون خود و سپس در مک نصب کنید می توانید با دیوایس های خود مانند آیفون,آیپد و یا هر دستگاه iOS دیگر و همچنین Apple Watch سیستم مک خود را کنترل کنید. مهمترین ویژگی این برنامه باز کردن مک از طریق Touch ID دیوایس شما می باشد. بدین صورت که پس از ست کردن سیستم با دیوایستون پس از لاک شدن مک برای باز کردن آن نیاز ندارید کل پسورد خود را وارد کنید تنها کافیست انگشت خود را بر روی Touch ID دیواس خود بزارید! همچنین ازطریق ایت برنامه می توانید سیستم را به Screensaver,Sleep ببرید و یا متن های ذخیره شده در کلیپ برد سیستم ها را انتقال دهید!

 

این سیستم از طریق بلوتوث نسخه۴ استفاده میکند که بدلیل کم مصرف بودن  و امنیت و سرعت بالا کیفیت کاری بسیار خوبی را از خود بجای می گذارد. برای استفاده از این سیستم نخست برنامه ی نسخه مک را از همین صفحه دانلود کنید سپس نسخه iOS را این لینک دریافت کنید.

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.10 به بعد و مک های زیر :

MacBook 2015+

MacBook Air 2011+

MacBook Pro 2012+

Mac Mini 2011+

Mac Pro 2013+

iMac 2012+

اسکرین شات

Screen Shot 2015-10-13 at 12.56.19 AM

دیدگاه ها