دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه future.dj pro 1.8.4 برای مک

برناه future.dj به شما امکان میکس صدا، تصویر را می دهد. ترکیب آهنگ ها، میکس ویدئو ها، و انتقال آهنگ با بیشترین سهولت با راه انداز DJ کلاسیک (2 دک و میکسر) امکان پذیر است. به لطف طراحی بصری و ویژگی های انعطاف پذیر آن قادر خواهید بود به هر سطح از پیچیدگی در میکس کردن برسید.

 

شما همچنین می توانید به آسانی با فعال کردن عملیات میکس خودکار و قدرتمند بنشینید و کار میکس یک مهمانی کامل را انجام دهید.

بی نقص در همگام سازی track bit ها: شما میتوانید BPM اتوماتیک را با دقت زیاد پیدا کنید

به شما امکان همگام سازی و تغییر فوری بین 2 دک را می دهد. قابلیت همگام سازی هوشمند تضمین می کند که هنگام فشار دکمه ی همگام سازی, دک ها در هماهنگی کامل با یکدیگر باشند.

 

تجسم بیت ها: نمایشگر گرافیکی شکل موج به شما نظارت آنی بر سیگنال های صوتی را می دهد. اطلاعاتی از سیگنال صوتی و ریتم بیت ها. هر دک دارای 2 شکل موج است: شکل موج آهنگ کامل و شکل موج زوم شده

به راحتی آهنگ های خود را پیدا کنید( شامل ادغام کتابخانه ی iTunes). یک مرورگر, یک لیست فعلی, یک لیست کناری برای پیدا کردن, سازمان دادن و پخش کردن آهنگ های شما در دسترس است. میتوانید فوراً به جستجوی آهنگ ها , پیش نمایش و پیش آنالیز کرن بپردازید. اکثر فرمت های صوتی و تصویری و کارائوکه پشتیبانی می شوند.

 

ایجاد و یادآوری حلقه ها, راه اندازی نشانگرهای دقیق . می توانید بی درنگ حلقه های یکپارچه راه اندازی کنید.با تنظیم نقاط داخلی و خارجی. می توانید حلقه را کوتاه تر یا بلند تر کنید . همچنین می توانید تا سه نشانگر دقیق و فوری را راه اندازی کنید ( که مانند بوک مارک ها در آهنگ عمل می کند).

خراشیدن, وارونه کردن و مکث کردن. ( با ویدئو ها نیز کار می کند) شما آزادید تا  چرخش واقعی را با استفاده از نمایشگر شکل موج و همچنین jogwheel های مجازی بسازید. بسته به سرعت کشیدن و رها کردن می توانید یک افکت چرخش دیسک, خراش, معکوس, پخش, مکث, بی صدا, نشانگر های دقیق ریز آهنگ و حتی افکت چرخش معکوس و پخش بسازید. 

میکسر ساده و در عین حال قدرتمند (شامل افکت ها). می توانید گین یا ضریب تقویت را تنظیم نمایید, اکولایزر(سه بانده), اجرا و ترکیب افکت های مختلف (شامل 2 افکت  و 7 تای دیگر که با خرید برنامه در دسترس خواهد بود)

 

خروجی های هدفون جداگانه و پخش امتحانی آهنگ

خروجی تمام صفحه ی ویدئو به مانیتور های خارجی, پروژکتور, تلوزیون که نیاز به خرید برنامه دارد, ( در غیر این صورت ویدئو در پنجره پیش نمایش کوچک باقی می ماند)

ضبط میکس های شما. 

و بسیاری از امکانات دیگر را نیز شامل می شود

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.8 به بعد و پردازنده 64Bit

اسکرین شات

future.dj pro