دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه future.dj pro 1.8.3 برای مک

در نصب و یا فعال‌سازی برنامه futuredj pro به مشکل برخورده‌اید؟
«پشتیبانی ۲۴/۷ مک نید در خدمت شماست»
بریم تو پشتیبانی

برناه future.dj به شما امکان میکس صدا، تصویر را می دهد. ترکیب آهنگ ها، میکس ویدئو ها، و انتقال آهنگ با بیشترین سهولت با راه انداز DJ کلاسیک (2 دک و میکسر) امکان پذیر است. به لطف طراحی بصری و ویژگی های انعطاف پذیر آن قادر خواهید بود به هر سطح از پیچیدگی در میکس کردن برسید.

 

شما همچنین می توانید به آسانی با فعال کردن عملیات میکس خودکار و قدرتمند بنشینید و کار میکس یک مهمانی کامل را انجام دهید.

بی نقص در همگام سازی track bit ها: شما میتوانید BPM اتوماتیک را با دقت زیاد پیدا کنید

به شما امکان همگام سازی و تغییر فوری بین 2 دک را می دهد. قابلیت همگام سازی هوشمند تضمین می کند که هنگام فشار دکمه ی همگام سازی, دک ها در هماهنگی کامل با یکدیگر باشند.

 

تجسم بیت ها: نمایشگر گرافیکی شکل موج به شما نظارت آنی بر سیگنال های صوتی را می دهد. اطلاعاتی از سیگنال صوتی و ریتم بیت ها. هر دک دارای 2 شکل موج است: شکل موج آهنگ کامل و شکل موج زوم شده

به راحتی آهنگ های خود را پیدا کنید( شامل ادغام کتابخانه ی iTunes). یک مرورگر, یک لیست فعلی, یک لیست کناری برای پیدا کردن, سازمان دادن و پخش کردن آهنگ های شما در دسترس است. میتوانید فوراً به جستجوی آهنگ ها , پیش نمایش و پیش آنالیز کرن بپردازید. اکثر فرمت های صوتی و تصویری و کارائوکه پشتیبانی می شوند.

 

ایجاد و یادآوری حلقه ها, راه اندازی نشانگرهای دقیق . می توانید بی درنگ حلقه های یکپارچه راه اندازی کنید.با تنظیم نقاط داخلی و خارجی. می توانید حلقه را کوتاه تر یا بلند تر کنید . همچنین می توانید تا سه نشانگر دقیق و فوری را راه اندازی کنید ( که مانند بوک مارک ها در آهنگ عمل می کند).

خراشیدن, وارونه کردن و مکث کردن. ( با ویدئو ها نیز کار می کند) شما آزادید تا  چرخش واقعی را با استفاده از نمایشگر شکل موج و همچنین jogwheel های مجازی بسازید. بسته به سرعت کشیدن و رها کردن می توانید یک افکت چرخش دیسک, خراش, معکوس, پخش, مکث, بی صدا, نشانگر های دقیق ریز آهنگ و حتی افکت چرخش معکوس و پخش بسازید. 

میکسر ساده و در عین حال قدرتمند (شامل افکت ها). می توانید گین یا ضریب تقویت را تنظیم نمایید, اکولایزر(سه بانده), اجرا و ترکیب افکت های مختلف (شامل 2 افکت  و 7 تای دیگر که با خرید برنامه در دسترس خواهد بود)

 

خروجی های هدفون جداگانه و پخش امتحانی آهنگ

خروجی تمام صفحه ی ویدئو به مانیتور های خارجی, پروژکتور, تلوزیون که نیاز به خرید برنامه دارد, ( در غیر این صورت ویدئو در پنجره پیش نمایش کوچک باقی می ماند)

ضبط میکس های شما. 

و بسیاری از امکانات دیگر را نیز شامل می شود

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.8 به بعد و پردازنده 64Bit

اسکرین شات

future.dj pro

برنامه‌های مشابه futuredj pro

Ableton Live Suite 11.0 Rev2

AudioSwitcher 3.04

Ableton Live Suite 11.0

AudioSwitcher 3.03

AudioSwitcher 3.02

Airfoil 5.10.2

iReal Pro 2020.1

liquivid Video Improve 2.8.3

HD Video Converter Movavi 21.0.0