دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه FoneDog Data Recovery برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

جادوگر حرفه‌ای بازیابی اطلاعات!

برنامه FoneDog Data Recovery به‌سرعت و امن، تصاویر، ویدئوها، فایل‌های صوتی، ایمیل‌ها، اسناد و موارد دیگر حذف شده را از هارد دیسک، کارت حافظه، درایو فلش و مک (همچنین سطل آشغال مک) بازیابی می‌کند.

این برنامه فایل‌ها را بازیابی می‌کند حتی اگر فایل‌های مهم را به اشتباه حذف کرده باشید و یا فایل‌ها را Shift + Delete کرده باشید، FoneDog Data Recovery به شما کمک می‌کند تا داده‌های حذف شده را بازیابی کنید.  

بازیابی هارد دیسک

هارد دیسک RAW، پارتیشن RAW، آسیب به سیستم داده یا از بین رفتن پارتیشن باعث حذف فایل‌های شما شده؟ FoneDog Data Recovery می‌تواند فایل‌های غیرقابل دسترس/پنهان/ خراب را از ویندوز یا مک شما بازیابی کند.  

بازیابی پارتیشن

به‌راحتی اطلاعات از دست رفته ناشی از صدمه‌ی دیسک، قالب بندی پارتیشن، حذف اشتباه پارتیشن، پارتیشن مجدد، کلون نامناسب و حمله‌ی ویروس را بازیابی کنید.  

خرابی Windows/Mac Recovery

از کار افتادن سیستم عامل ویندوز، مشکلات بوت شدن و نصب مجدد سیستم ممکن است تعداد زیادی فایل را از بین ببرد. FoneDog Data Recovery فایل‌های آسیب دیده‌ی Windows/Mac شما را به راحتی بازیابی می‌کند.  

بازیابی کارت حافظه

FoneDog Data Recovery می‌تواند به راحتی و به سرعت داده‌های حذف شده/از دست رفته را از کارت SD، کارت CF، کارت MMC، کارت XD و کارت SDHC استخراج کند.  

بازیابی فلش درایوبرای مک

 

 

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه FoneDog Data

Oka Unarchiver Pro

Tor Browser

Days – Countdown for Menu Bar

PowerPhotos

SiteSucker Pro

PrefEdit

Magic Disk Cleaner

Ghost Buster Pro

EdgeView

NetWorker Pro

Integrity Pro

Scrutiny

Wondershare Recoverit

Snagit

Omni Toolbox

BetterZip

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید