دنبال چه چیزی هستید؟
اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

Disk Xray برنامه‌ای جهت نمایش فایل‌ها و پوشه‌های همسان و ابزار پاکسازی برای سیستم عامل مک است. این برنامه دارای ۳ عملکرد بنیادی است و به خوبی آن‌ها را اجرا می‌نماید.

همچنین برای شما بالا ترین درجه امنیت و بازیابی تمامی فایل‌هایی که شما آن‌ها را به طور تصادفی حذف کرده‌اید را فراهم می‌کند.

اسکنر پوشه

اسکنر پوشه و یا همان Folder Scanner یک انالیزگر تسویری دیسک/پوشه است که به شما کمک می‌کند فایل‌ها و پوشه‌های حجیم را در دیسک خود پیدا نمایید. این برنامه به شما لیستی لحظه‌ای از آنچه که فضای دیسک شما در حال رفتن است را می‌دهد. در یک لحظه شما می‌توانید تشخیص دهید که کدام پوشه‌ها فضاهای بیخودی را به زور اشغال کرده‌اند و چه چیزی درون آن‌ها قرار گرفته است.

جست‌و‌جو‌گر فایل‌های دوتایی

جست‌و‌جو‌گر فایل‌های دوتایی یا Duplicate Files Finder به شما کمک می‌کند که حجمی از فضای دیسک خود را که توسط فایل‌های که همسان هستند را آزاد نماید و آن‌ها را حذف کند. این کار می‌تواند آشکار کند که چند نمونه کپی از اسناد و یا عکس‌ها و یا دیگر فایل‌ها در پوشه‌های شما ذخیره گشته و پراکنده شده است.

پاکساز دیسک

پاکساز دیسک یا Disk Cleaner به سرعت کامپیوتر شما با پیدا کردن و حذف فایل‌های بیهوده می‌افزاید. این کار شامل حذف سریع Trash, پوشه دانلود و همچنین شامل انتخالب محل‌هایی است که شما دیگر نمی‌دانید که کجا را پاک نمایید مانند logهای برنامه‌ها، cacheهای مرورگر‌ها، فایل‌های cookie و cacheهای دیگر برنامه‌ها و .. شامل این قسمت می‌شوند.

دانلود نسخه‌های پیشین Disk Xray

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه Disk Xray

Snagit

Winclone Pro

PopClip

Bartender

Path Finder

File Cabinet Pro

Omni Toolbox

ForkLift

Folder Tidy

Easy Data Transform

TG Pro

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید