دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود بازی Dead Synchronicity 1.0.6 برای مک

در نصب و یا فعال‌سازی بازی Dead Synchronicity به مشکل برخورده‌اید؟
«پشتیبانی ۲۴/۷ مک نید در خدمت شماست»
بریم تو پشتیبانی

تاریکی مطلق حکم فرما بود. سپس روشنایی پدیدار شد… اما این روشنایی برای مایکل کافی نبود تا بفهمد کیست و چه بر سر دنیای بیرون آمده. موج عظیم, منحل شده… تنها کلمات پوچی در ذهن درگیر او هستند. مایکل را در بازی Dead Synchronicity یاری کنید تا با یک حقیقت کهنه رو به رو شود

 

 جهانی که در حال محو شدن است.  با دنیایی بی رحم رو به رو شوید که بیمار شده و از بین می‌رود. نه با گذشته, نه با حال, و نه با آینده, بلکه با لحظه ای قریب الوقوع از "مرگ همزمان" رو به رو شوید. و بهتر است عجله کنید. در غیر این صورت… وقتی زمان خود را فسخ می‌کند میخواهید چه کار کنید؟

یک بیماری همه گیر دارد انسانیت را از بین می‌برد- بیماری ای که "دلیریا" با قدرت های ماوراء طبیعی بر آنها فرود آورد…. همچنین آنها را به سمت یک مرگ وحشتناک هدایت کرد. 

ریشه‌ی این بیماری به نظر میرسد همان موج عظیم باشد, یک زنجیره‌ی غیرقابل توصیف از بلایای طبیعی که تمام منابع انرژی و ارتباطی را از بین برد و دنیا را غرق در هرج و مرجی ظالمانه کرد که توسط اولیای امور و ارتش سانان کنترل می‌شد.

شما باید به مایکل کمک کنید, مردی که گذشته ای ندارد, و میخواهد هویت خود را بازگرداند و اتفاقاتی را که دنیا را به لبه ی نابودی کشانده را رمزگشایی کند.زیرا, اگر مایکل عجله نکند قادر نخواهد بود تا جلوی مرگ همزمان قریب الوقوع را بگیرد… آن هم وقتی زمان خودش را فسخ می‌کند.

Dead Synchronicity: امروز همان فردای پیش رو است یک نقطه‌ی دو بعدی و با یک کلیک ماجراجویی ها با اسکریپت صداهای فرعی همراه می‌شود. این بازی به ماجراجویی های کلاسیک ادای احترام کرده ( راز سرزمین میمون ها, شمشیر شکسته, دوران تنتاکل ها…) اما حول محور یک موضوع کامل تر و بالغ تر حرکت می‌کند. در امتداد بازی هایی از قبیل  “I have no mouth and I must scream” و “Sanitarium”.

 

ویژگی های کلیدی:

  • سبک بازی ماجراجویی کلاسیک  که با موضوع بالغ ترکیب شده
  • گرافیک های دو بعدی که یک سبک منحصر به فرد و اکسپرسیونیسم را به همراه دارد
  • تحریفات فضای زمانی, یک اتمسفر پادآرامان
  • دارای یک ساند ترک از INDIE و  rock band Kovalski
  • “Guybrush meets Mad Max meets 12 Monkeys”

 

چه چیزی جدید است ؟

ورژن ۱.۰.۶

  • رفع باگ های متداول

نیازمندی سیستم

OS X 10.7 به بعد

اسکرین شات

Dead Synchronicity 1.0.6

بازی‌های مشابه Dead Synchronicity

Late Shift v2020

Light Fall 1.2.0

State of Mind

Black Mirror IV

Dreamfall Chapters: The Final Cut Edition

The Uncertain:The Last Quiet Day

Starbound Spacefarer

Minecraft Story Mode

Man O’ War: Corsair

Don’t Starve Together

1979 Revolution: Black Friday

Game of Thrones Seasons 1-6 1.0