دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه ColorWell 7.3.4 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

ColorWell برنامه و تولید کننده تم‌های رنگی حرفه‌ای است. این برنامه با پشتیبانی کامل از تاریخچه و همگام سازی پالت macOS به شما در ساخت پالت‌های رنگ کمک می‌کند.

 ویژگی‌ها

  • پالت‌های رنگی گسترده – این برنامه پالت‌های رنگی را با انتخابگر رنگ سیستم macOS همگام‌سازی می‌کند. بنابراین، تمام طرح‌های رنگی با دقت ایجاد شده و شما برای استفاده از آن‌ها در صفحات و… در دسترس شما هستند. تمامی پالت‌های سیستم را نیز می‌توانید مشاهده کرده و پالت‌های سفارشی خود را ایجاد کنید.
  • پشتیبانی از فایل‌های حرفه‌ای – ColorWell از Import و Export از فرمت‌های .ase و Apple .clr پشتیبانی می‌کند. این موضوع باعث می‌شود که طرح‌های رنگی خود را آسان تر بسازید. با پایگاه داده پالت جهانی Colorwell، هر طرحی را که در برنامه Import کنید به طور طبیعی و مستقیم به جمع کننده رنگ MacOS وارد می شود.
  • پشتیبانی از تاریخچه کامل – هر تغییر رنگی را که ایجاد می‌کنید در تاریخچه برای شما ذخیره می‌شود. بنابراین حتی اگر نمی‌توانید به یاد داشته باشید که ۳ روز پیش چه رنگی را بررسی کرده‌اید اصلا نگران نباشید! بنابراین، رنگ فعال فعلی به همراه نمونه‌های ذخیره‌شده در زمانی که به آن‌ها نیاز دارید، درست در جای خود هستند.
  • تولید پالت‌های پیشرفته – در این برنامه می‌توانید از پالت‌های ذخیره شده به عنوان نقطه شروع استفاده کرده و رنگ‌های فردی را به خوبی تنظیم کنید. رنگ‌های تکمیلی، مشابه، سه تایی یا تک رنگ را از ژنراتور پالت بردارید. همچنین شما می‌توانید پالت‌هایی را با تعداد نامحدود از Swatches ایجاد کنید.
برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه ColorWell

Kaleidoscope 3.4.2

EverWeb Standalone 3.7.1

iCrypto Pro 1.4

Bootstrap Studio 6.0.2

Kaleidoscope 3.4.1

Navicat Premium 16.0.13

Valentina Studio Pro 12.3.2

Kaleidoscope 3.4.0

Valentina Studio Pro 12.3.1

Bootstrap Studio 6.0.1

SQLPro for Postgres 2022.31

SQLPro Studio 2022.29

Valentina Studio Pro 12.3.0

Script Debugger 8.0.4

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید