دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Adobe Substance 3D Sampler v3.1.0 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

Adobe Substance 3D Sampler برنامه‌ای از مجموعه برنامه‌های Adobe Substance 3D است. این برنامه برای ساخت متریال و تکسچر با کمک فناوری Adobe Sensei از عکس‌های واقعی به کار می‌رود. شما می‌توانید عکس خود را به برنامه بدهید و قسمت موردنظرتان را انتخاب کنید و به راحتی آن را به یک سطح نوری یا محیط HDR تبدیل کنید.

به کمک این برنامه به راحتی می‌توانید بافت اشیا در عکس‌های واقعی را دقیقا شبیه‌سازی کرده و از آن‌ها در طراحی‌هایتان استفاده کنید.

تبدیل تصاویر دنیای واقعی را به متریال سه‌بعدی

در برنامه Adobe Substance 3D Sampler به راحتی می‌توانید یک عکس مرجع را وارد کرده و آن را به یک متریال سه‌بعدی با کیفیت بالا تبدیل کنید.

ترکیب مواد
می‌توانید متریال‌های متنوع و فیلترهای پارامتری را برای ایجاد سطوح پیشرفته‌تر ترکیب کنید که در این مسیر به هزاران ماده در Substance 3D Assets و Substance 3D Assets Community دسترسی خواهید داشت.

کتابخانه‌ای با محتوای گسترده برای شروع کار
در این برنامه امکاناتی نظیر Drag & Drop، اضافه کردن فیلترهای از پیش‌ساخته‌شده و استفاده از کتابخانه‌ای از ژنراتورها، فیلترها و جلوه‌ها تنها با یک کلیک در اختیار شما قرار گرفته است.

قلب گردش کار سه بعدی
در برنامه Adobe Substance 3D Sampler از ژنراتورها و فیلترهای Designer و محیط‌های ترکیبی نور برای Stager استفاده کنید. حتی می‌توانید فایل‌های دو بعدی را مستقیم در Adobe Photoshop ویرایش کنید.

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه Adobe Substance

Art Text 4.1.1 (922)

Art Text 4.1.1

Live Home 3D Pro Edition 4.2.1

Rhino 7 v7.13.21334.13002

Boxy SVG 3.71.0

DoubleTake 2.6.8 (1036)

The Foundry Modo 15.2v1

Sketch 80.1

Adobe Substance 3D Designer 11.3.0

Adobe Substance 3D Painter 7.4.0

Adobe Substance 3D Sampler 3.1.1

Pixelmator Pro 2.3

Sketch 80

Dynaper – Dynamic Wallpapers 1.5.3

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید