انتشار رندرهای جدید از آیفون ۲۰۱۹

  • تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۷
  • دسته بندی: اخبار

به تازگی رندر های جدیدی از آیفون ۲۰۱۹ اپل که انتظار می رود با نام XI وارد بازار شود، منتشر شده است.

 

هنوز ۴ ماه بیشتر از معرفی آیفون های اپل نگذشته است که در فضای مجازی شایعه‌های مرتبط به آیفون های سال ۲۰۱۹ منتشر شده است. در هفته گذشته رندری عجیب منتشر شد که پنل پشتی آیفون ۲۰۱۹ میزبان دوربینی سه‌گانه با ظاهری مربعی بود و در نگاه اول به‌هیچ‌وجه ظاهر جذابی نداشت. کاربران زیادی به آن واکنش نشان دادند و چنین طراحی را از سوی اپل، بعید می‌دانستند.

 

iPhone XI Concept Features

 

حال ساعاتی پیش رسانه CompareRaja رندر هایی جدید را منتشر کرد و مدعی شد که این طرح یکی از طرح های احتمالی اپل برای آیفون های ۲۰۱۹ خواهد بود. در این طرح بریدگی نمایشگر کوچک تری به چشم می خورد که از طریق انتقال اسپیکر به سمت بالاتر و پیاده سازی اسکنر انگشت زیر نمایشگر میسر شده است.

 

iPhone XI Concept Features

 

دیگر تفاوت این طراحی به پنل دوربین برمی گردد که به وسط منتقل شده است و مثل قبل از دوربین دوگانه بهره می برد و فلش LED نیز در وسط جای گرفته است. این رسانه برخلاف اخبار منتشرشده که آیفون های ۲۰۱۹ به پورت USB-C مجهز می شوند، مدعی شده است که آیفون های جدید همچنان از پورت لایتنینگ بهره می برند.

 

iPhone XI Concept Features

 

در هر صورت فراموش نکنید که از نام گرفته تا مدل طراحی همگی شایعه هایی هستند که هر ساله منتشر می شوند و تا زمان معرفی آیفون ۲۰۱۹ زمان زیادی باقی مانده است و اپل طی این بازه‌ی زمانی می‌تواند تغییرات عمده‌ای را در این گوشی اعمال کند.