آیفون Xr بهترین فروش بین همه‌ی آیفون‌ها از زمان عرضه را داشته است

  • تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۷
  • دسته بندی: اخبار

نماینده‌ای از اپل در مصاحبه با وب‌سایت سی‌نت بدون ارائه‌ی هیچ‌گونه آمار فروش، مدعی شده که آیفون Xr محبوب‌ترین آیفون سال ۲۰۱۸ است.

 

معاون بخش فروش شرکت اپل، گرگ جوزویک (Greg Joswiak)، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت سی‌نت گفته که آیفون Xr از زمان عرضه‌ی رسمی‌اش به بازار، محبوب‌ترین آیفون این شرکت بوده است. این ادعا درحالی مطرح می‌شود که اوایل هفته‌ی جاری، گزارش‌هایی مبنی بر عملکرد ضعیف‌تر از حد انتظار آیفون Xr منتشر شده بودند.

 

Apple Says iPhone XR Has Been the Best Selling iPhone Since Its Release

 

در حالی که آیفون Xr احتمالا بهترین شروع را بین همه‌ی آیفون‌ها داشته، اما مشکل اینجاست که اپل از ارائه‌ی رقم‌های دقیق و اعلام جزئیات خودداری کرده است. با اینکه حدس و گمان‌ پیرامون آینده‌ی گوشی‌های آیفون بسیار زیاد است،‌ شاید بتوان گفت که دلیل محکمی برای نگران بودن وجود ندارد؛ حداقل نه برای خود اپل. هرچند سال گذشته نیز خبر‌های مشابه در رابطه با آیفون 10 وجود داشت اما در نهایت مشخص شد اپل درآمد قابل توجهی از فروش پرچم‌دار سال گذشته‌ی خود به دست آورده است.

 

متاسفانه باید از این پس به این خبر ها عادت کنیم چرا که اپل مدتی پیش اعلام کرد که دیگر نمی‌خواهد رقم فروش دستگاه‌های خود را به‌صورت عمومی منتشر کند.