دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Sublime Text 4.0 Build 4106 Dev برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

Sublime Text یک ویرایشگر حرفه‌ای کد، markup و … است که هر برنامه نویس و توسعه دهنده حرفه‌ای از آن استفاده می‌کند. این برنامه فوق‌العاده که یک IDE محسوب می‌شود، دارای رابط گرافیکی زیبا و قدرتمندی است که از اکثر زبان‌های برنامه‌نویسی پشتیبانی می‌کند.

ویژگی‌ها

  • ابزار GOTO – به کمک این ابزار هر فایلی را که می‌خواهید اجرا کنید و به‌راحتی با کلید‌های میانبر آن برای بالا بردن سرعت خود استفاده کنید.
  • انتخاب‌های چندگانه – ده تغییر را در یک تغییر انجام بدید، به‌راحتی می‌توانید تمامی کد‌های مورد تغییر را تنها با یک تغییر برای تمامی آن‌ها اعمال کنید و از ویرایش سریع لذت ببرید.
  • تمرکز کامل – زمانی که شما نیاز به تمرکز کامل بر روی یک فایل دارید، با حالت تمام صفحه تنها آن صفحه را مشاهده کنید و کد‌های خود را ویرایش کنید.
  • ویرایشگر Split – برنامه حرفه‌ای Sublime از امکان split view نیز پشتیبانی می‌کند، بنابراین صفحه کد و صفحه پیش نمایش را در کنار هم باز کنید و به‌راحتی تغییرات خود را همزمان مشاهده کنید.
  • پلاگین API – این برنامه نیز دارای پلاگین قدرتمند API است که بر اساس پایتون نوشته شده است.
  • شخصی‌سازی کنید – شما می‌توانید تمامی امکانات، کلید‌های میانبر و .. را متناسب با خود شخصی‌سازی کنید و به‌راحتی از آن‌ها با سلیقه خود استفاده کنید.
برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه Sublime Text

Kaleidoscope 3.0.3

Visual Studio Code 1.61.2

Sublime Text 4 Dev Build 4118

Visual Studio Code 1.61.1

Script Debugger 8.0.2

Principle 6.11

TextMate 2.0.23

Kaleidoscope 3.0.2 CR2

Visual Studio Code 1.61.0

Transmit 5.8.0

Adobe Captivate 2019 11.0.1.266