دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه PrivacyScan 1.9.5 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

PrivacyScan با اسکن کردن مک شما برای فایل هایی که حریم خصوصی شما را به خطر می‌اندازند حفاظت را به ارمغان می‌آورد و سطوح برش های چندگانه ای را عرضه می‌کند که با حفظ امنیت آن ها را از سیستم خود پاک کنید.

 

هم اکنون برای دانلود نسخه‌ی دمو در دسترس است! به سلامت و ایمن فایل های اینترنتی را که برای ردیابی مکان تقریبی شما استفاده می‌شوند از جمله فایل های کَش, تاریخچه‌ی جستجو, کوکی ها, کوکی های فلش, و فایل های موقتی را از بین می‌برد تا مک شما را تمیز کند و درحالی که جلوی فضول ها را از جاسوسی  کردن بر روی سیستم شما می‌گیرد فضای سیستم را نیز خالی می‌کند.

با این برنامه شما می‌توانید  خاطر جمع باشید که آهنگ های شما تحت پوشش قرار می‌گیرند, اطلاعات خصوصی شما خصوصی باقی می‌مانند, و آیتم های پاک شده همان گونه باقی خواهند ماند. برش های امن ارائه شده توسط این برنامه  بالا تر و فراتر از استاندارد های حذفی وزارت دفاع ایالات متحده  می‌رود.توسط بازنویسی فایل ها با بالغ بر 35 رمزعبور برای اطمینان از حذف کامل اطلاعات حساس.

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.6.6 به بعد و پردازنده 64Bit

اسکرین شات

PrivacyScan 1.9.5

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه PrivacyScan

AirMail Pro

Xmind Pro

iA Writer

GoodTask

Dropshare

Microsoft Office 2021 for Mac LTSC v16.77 VL

PDF Expert

KeePassXC

Microsoft Office 2021 for Mac LTSC v16.76 VL

OmniFocus Pro

WonderPen

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید