دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه PhotoLine 23.02 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

PhotoLine ابزار سودمند پردازشگر عکس، مرورگر عکس، برنامه طرح بند، ویرایش‌گر وکتور و ویرایشگر وب همراه با بسیاری از عملکردهای قدرتمند است.

 

این برنامه به عنوان یک برنامه 32 بیتی و 64 بیتی در دسترس است. عملکردهای تصاویر شامل پشتیبانی از Lab, CMYK, 16 bit channels, ICC profiles و raw data برای دوربین‌های دیجیتالی است. PhotoLine به شما تمام ابزاری را که نیاز دارید را پیشنهاد می‌کند: ابزاری مانند، Painting, cloning, filtering, blending و flood fill، همچنین افکت‌های مخصوص مانند: squirl, shadow, glowing, distorb, morphing, 3d projection. همچنین این برنامه از افکت‌های working layers, clipping layers, dynamic layer پشتیبانی می‌نماید. داده‌های EXIF دوربین‌های دیجیتالی و داده‌های IPTC نیز همچنین پشتیبانی می‌شوند. می‌توانید از چندین مرحله undo/redo، فیلترهای پلاگین‌ها و … نیز استفاده نمایید.

 

با PhotoLine فایل‌های PDF خود را ذخیره و بخوانید. وکتور‌های گرافیکی بسازید، اضافه نمایید، حذف نمایید، نقاط وکتوری را حرکت دهید. خطوط را منحنی بزیه تبدیل کنید، از پترن‌ها استفده نمایید و …

 

این برنامه هم چنین دارای ضیط کننده اکشن‌ها است. می‌توانید کارهای خود را به وسیله این برنامه ضبط نمایید و از batch converter برای تبدیل آن‌ها به یک فایل انیمیت شده gif استفاهد نمایید. همچنین با این برنامه می‌توانید تمامی کارهای مختص به وب خود را انجام دهید. فایل‌های GIF شفاف و انیمیت شده، انیمیشن ها، JPEG2000, HD-Photo, Flash format (swf).

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه PhotoLine

DxO FilmPack

Affinity Photo

Adobe Photoshop 2024 v25.0.0 (ARM/Intel)

Adobe Photoshop 2023 v25.1 beta (ARM / Intel)

Adobe Photoshop 2023 v25 (beta)

Adobe Lightroom Classic 12.4

4K Stogram Pro

Iridient Developer

PhotosRevive

CameraBag Pro

Capture One 23 Enterprise

DxO PhotoLab

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید