PaintCode 3.4.2 - مک نید

جستجو در کامل‌ترین آرشیو مک ایران:

PaintCode 3.4.2

PaintCode یک برنامه ی رسم برداری است که به سرعت...

اسکرین شات

توضیحات

PaintCode یک برنامه ی رسم برداری است که به سرعت یک کد Objective-C یا C# drawing تولید میکند. با PaintCode میتوانید برنامه ای بسازید که وابستگی ای به رزلوشن ندارد, از کد ( به جای تعداد زیادی از موارد تصویری) برای رسم یک رابط کاربری استفاده میکند.

 

Stylekit: طراحی برنامه‌ی خود را در چند ثایه تغییر دهید. با Stylekit ها, یکپارچه سازی کدهای تولید شده در برنامه‌ی شما شدیداً آسان است. Stylekitیک کلاس Objective-C یا  C# drawingاست که شامل تمام ترسیم های شما میشود.رنگ‌ها, شیب‌ها, سایه ها, و موارد دیگر. StyleKit را میتوان از PaintCode تنها با یک کلیک استخراج کرد. و روند افزایش سرعت طراحی را دیوانه وار افزایش داد. 

 

متغیرها و عبارات: میخواهید یک دکمه با حالت های مختلف بکشید؟ نوار پیشرفت دایره وار؟ بازوی متحرک رباتیک؟ تابحال یک رابط کاربری قابل کنترل ندیده بودید؟ ایجاد این ترسیم های پیچیده و پویا معمولا بسیار وقت گیر است. اما حالا دیگر اینطور نیست . اقلام تغییر پذیر و جلوه های PaintCode به شما امکان ساخت طرح های پویا  و پارامتری را با بازخورد های فوری میدهد. 

بوم های مختلف, فضای کاری جدول بندی شده (جدید): استفاده از بوم های طراحی مختلف در زبانه های متعدد. هر بوم یه یک روش طراحی در کد StyleKit تولید شده تبدیل می‌شود.

 

ابزار بهتر (جدید): از چرخش و مقیاس بندی با خواص, ابزار ویرایش قدرتمند  bezer , راهنما های هوشمند و سفارشی, عملیات بولی دقیق, خروجی و ورودی انبوه, کتابخانه‌ی رنگهای مرتبه‌ای , چیدمان عمودی, ویرایش بهتر متن, بهبود ابزار زوم, حالت کلی, و بسیاری از ویژگی های دیگر. 

 

رنگ متحرک: استفاده مجدد از یک رنگ, چندین بار در سراسر سند خود, استخراج رنگ های جدید از رنگ موجود, تشکیل یک رابطه‌ی دائمی, تغییر رنگ پایه نیز تمام رنگ های بدست آمده را تغییر خواهد داد.این ویژگی منحصر به فرد به این معنی است که شما میتوانید تمام رنگ های طرح خود از برنامه را بر اساس یک رنگ قرار دهید.

 

اشکال پویا: تعریف چگونگی رفتار طرح های شما وقتی که در اندازه‌ی آنها تغییر ایجاد شود. یک دکمه‌ی دارای قابلیت تغییر دراندازه رسم کنید و کد طراحی را بازیابی کنید تا دکمه را در هر سایزی رسم نمایید.

 

ورودی psd و svg : وارد کردن اسناد SVG به داخل PaintCode , تبدیل آنها به کد ترسیمی Objective-C یا . C# drawing . لایه های گرافیکی, مسیرها, متون و گروهی از اسناد نرم افزار Adobe Photoshop  را نیز میتوان وارد کرد.

 

[niaz]

OS X 10.7 به بعد

[screenshot]

PaintCode 3.4.2

مناسب
۱۱,۰۵ مگابایت
عضویت و دانلود
نکات ضروری
 • برای حل مشکل خطای is damaged and move to trash از این آموزش استفاده کنید.
 • برای حل مشکل خطای Apple cannot check it for malicious software از این آموزش استفاده کنید.
 • برای حل مشکل خطای unidentified developer app از این آموزش استفاده کنید.
نصب برنامه‌ها توسط تیم مک نید
 • در صورتی‌که در نصب برنامه‌ها یا بازی‌ها به مشکل خورده‌اید و یا زمان کافی برای نصب آن‌ها ندارید، می‌توانید از «خدمات VIP نصب برنامه‌ها» استفاده کنید تا تیم مک نید برنامه‌ها و یا بازی‌های مورد نیاز شما را برای‌تان نصب کنند.
 • برای توضیحات بیشتر و ثبت درخواست خود، می‌توانید از این صفحه استفاده کنید.
مطالب مشابه
 • Pixelmator Pro

  برنامه Pixelmator Pro یک برنامه قدرتمند، زیبا و آسان جهت...
 • Live Home 3D Pro Edition

  برنامه Live Home 3D Pro یک برنامه حرفه‌ای طراحی داخلی...
 • Boxy SVG

  برنامه Boxy SVG با هدف ساخت بهترین SVGها به کمک یک...
 • Glyphs

  Glyphs برای سیستم عامل مک ساخته شده است که به...
 • Sketch

  برنامه Sketch یک برنامه برای طراحی و کشیدن ایده‌ها و رویا‌هایی...
 • AutoCAD 2025.0.1

  برنامه AutoCAD یکی از برترین برنامه‌های طراحی دو بعدی و سه...
 • Hype Pro

  hype به شما اجازه ایجاد انیمیشن‌های خیره‌کننده و محتوای تعاملی...
 • DoubleTake

  DoubleTake برای کاربران مک است که دوربین‌های کامپکت را دوست...

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

نصب و کرک برنامه‌های سیستم‌عامل مک

در صورتی که قصد نصب و کرک برنامه‌ها و یا بازی‌های سیستم‌عامل مک را توسط کارشناسان مک نید دارید، می‌توانید از لینک‌های رو‌به‌رو استفاده کنید تا برنامه‌ها و بازی‌های مد نظر شما در سریع‌ترین زمان ممکن بر روی سیستم شما نصب و کرک شود.