دنبال چه چیزی هستید؟
اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

PaintCode یک برنامه ی رسم برداری است که به سرعت یک کد Objective-C یا C# drawing تولید میکند. با PaintCode میتوانید برنامه ای بسازید که وابستگی ای به رزلوشن ندارد, از کد ( به جای تعداد زیادی از موارد تصویری) برای رسم یک رابط کاربری استفاده میکند.

 

Stylekit: طراحی برنامه‌ی خود را در چند ثایه تغییر دهید. با Stylekit ها, یکپارچه سازی کدهای تولید شده در برنامه‌ی شما شدیداً آسان است. Stylekitیک کلاس Objective-C یا  C# drawingاست که شامل تمام ترسیم های شما میشود.رنگ‌ها, شیب‌ها, سایه ها, و موارد دیگر. StyleKit را میتوان از PaintCode تنها با یک کلیک استخراج کرد. و روند افزایش سرعت طراحی را دیوانه وار افزایش داد. 

 

متغیرها و عبارات: میخواهید یک دکمه با حالت های مختلف بکشید؟ نوار پیشرفت دایره وار؟ بازوی متحرک رباتیک؟ تابحال یک رابط کاربری قابل کنترل ندیده بودید؟ ایجاد این ترسیم های پیچیده و پویا معمولا بسیار وقت گیر است. اما حالا دیگر اینطور نیست . اقلام تغییر پذیر و جلوه های PaintCode به شما امکان ساخت طرح های پویا  و پارامتری را با بازخورد های فوری میدهد. 

بوم های مختلف, فضای کاری جدول بندی شده (جدید): استفاده از بوم های طراحی مختلف در زبانه های متعدد. هر بوم یه یک روش طراحی در کد StyleKit تولید شده تبدیل می‌شود.

 

ابزار بهتر (جدید): از چرخش و مقیاس بندی با خواص, ابزار ویرایش قدرتمند  bezer , راهنما های هوشمند و سفارشی, عملیات بولی دقیق, خروجی و ورودی انبوه, کتابخانه‌ی رنگهای مرتبه‌ای , چیدمان عمودی, ویرایش بهتر متن, بهبود ابزار زوم, حالت کلی, و بسیاری از ویژگی های دیگر. 

 

رنگ متحرک: استفاده مجدد از یک رنگ, چندین بار در سراسر سند خود, استخراج رنگ های جدید از رنگ موجود, تشکیل یک رابطه‌ی دائمی, تغییر رنگ پایه نیز تمام رنگ های بدست آمده را تغییر خواهد داد.این ویژگی منحصر به فرد به این معنی است که شما میتوانید تمام رنگ های طرح خود از برنامه را بر اساس یک رنگ قرار دهید.

 

اشکال پویا: تعریف چگونگی رفتار طرح های شما وقتی که در اندازه‌ی آنها تغییر ایجاد شود. یک دکمه‌ی دارای قابلیت تغییر دراندازه رسم کنید و کد طراحی را بازیابی کنید تا دکمه را در هر سایزی رسم نمایید.

 

ورودی psd و svg : وارد کردن اسناد SVG به داخل PaintCode , تبدیل آنها به کد ترسیمی Objective-C یا . C# drawing . لایه های گرافیکی, مسیرها, متون و گروهی از اسناد نرم افزار Adobe Photoshop  را نیز میتوان وارد کرد.

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.7 به بعد

اسکرین شات

PaintCode 3.4.2

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه PaintCode

SketchUp Pro

RightFont

Pixelmator Pro

Adobe Substance 3D Designer

Adobe Substance 3D Painter

Adobe Substance 3D Sampler

Art Text

Live Home 3D Pro Edition

Sketch Fashion

Swift Publisher

DxO ViewPoint

Image2Icon

DreamPlan Plus 8.01

PatterNodes 3.1.3

Zbrush 2023.0.1

Sketch 95.2

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید