دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Noise Machine 1.15 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

برنامه Noise Machine یک نویز سفید و مولد مخصوص پخش صدا است که به شما برای مطلوب نمودن محل های پر صدای کاری کمک می نماید. شما میتوانید یک محیط پربار کاری که متناسب با حال شماست ایجاد نمایید.


به سختی میتوان در یک محیط کاری پر سر و صدا تمرکز کرد ! همچنین تحمل صحبت های همکاران کاری بسیار سخت است. برخلاف این، محیط های بی نهایت آرام نیز می تواند فاقد انرژی باشد و همچنین میتواند احساس انزوا در درونتان ایجاد نماید.


Noise Machine سفید، قهوه ای و صورتی، هر کدام با ویژگی های خاصی برای پنهان نمودن دیگر صداهای محیط استفاده می شود و سطح تمرکز را نیز افزایش می دهد.


از ویژگی دیگر Noise Machine ، برخورداری از دامنه طبیعی و ساختگی انواعی از صداها برای مناسب سازی حال شما و متعادل نمودن سطح انرژیتان است.


ماشین صدا بسیار ساده طراحی شده و استفاده از آن به آسانی امکان پذیر است. نماد تصویری ماشین صدا در فهرست انتخاب(lives)است و در هر زمانی با یک کلیک ساده در دسترس قرار میگیرد. در بخش فهرست انتخاب، دامنه ای از صداها وجود دارد.همچنین میتوان میزان صدا را تنظیم نمود و صدای دستگاه خروجی را نیز تغییر داد…

نیازمندی سیستم

OS X 10.9 به بعد و پردازنده 64Bit

اسکرین شات

Noise Machine 1.15

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه Noise Machine

DxO ViewPoint 4.0.1.156

DxO ViewPoint 4.0.0.4

Mix Up Studio 3.3.2

Cockos REAPER 6.68

DxO ViewPoint 3.4.0.10

Mix Up Studio 3.3.1

DxO ViewPoint 3.3.0.4

Picture Instruments Smart GPS Sync Pro 2.0.10 

Sound Siphon 3.3.6

Jaksta Screen Recorder 3.0.2

Movavi Slideshow Maker 8.0.1

Mix Up Studio 3.3.0

Smart Converter Pro 3.1.0

TurnTable 4.0.4

Mix Up Studio 3.2.6

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید