دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه iCollections 6.8.4 (68405) برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

iCollections  یک نرم افزار با طراحی حرفه‌ای است که به شما کمک می‌کند دسکتاپ خود را مرتب نگه دارید. قابلیت‌های خاص این نرم افزار آن را به یکی از محبوب‌ترین‌ها برای مرتب‌سازی دسکتاپ میان کاربران مک تبدیل کرده است.

ویژگی‌ها

  • iCollections  به شما اجازه می‌دهد در دسکتاپ فضاهای خاص ایجاد کنید تا به کمک آن آیکون‌های خود را مرتب کنید. این قابلیت به شما کمک می‌کند فایل‌های مرتبط را کنار هم نگه دارید تا فایل‌ها (تصاویر، اسناد، اسکرین شات‌ها، نرم افزارها و …) مرتب و به راحتی قابل دسترسی باشند.  iCollection کاملا از نمایشگر retina  پشتیبانی می‌کند.
  • iCollections  به کاربران اجازه می‌دهد تصاویر خود را –  حتی در حالت slideshow – روی دسکتاپ مشاهده کنند. هر مجموعه‌ای از فایل‌ها یا عکس‌ها می‌توانند شخصی‌سازی شوند، که این شخصی‌سازی شامل رنگ یا حالت آن‌هاست تا به بهترین حالت درخور سلیقه کاربر باشد و با ارایه یک روش جذاب به کاربران مک کمک کند تا بیشتر با دسکتاپ خود احساس راحتی کنند.
  • با انتخاب photo frame  از منوی اصلی، می‌توانید یک قاب عکس در دسکتاپ ایجاد کنید. Photo frame  مجموعه‌ای از عکس‌های شما را به صورت نمایش اسلاید برای شما نشان می‌دهد (برای مثال، تصاویر جدید در هر روز). فقط کافیست فولدر یا آلبوم عکس خود در فوتوشاپ را انتخاب کنید تا هرروز هیجان‌انگیز‌ترین لحظات خود را مرور کنید.
  • iCollections  نه تنها فقط یک راه برای نگهداری فایل‌ها و فولدرها در دسکتاپ ارایه می‌کند، بلکه راهی برای مدیریت بهتر بر زمان و کار، با ارایه یک دسکتاپ ساده که در عین حال به خوبی مرتب شده است، در اختیار شما قرار می‌دهد.
برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه iCollections

iCollections 7.1.1

Timemator 2.8.3

Weather Dock: Desktop forecas‪t 5.4.0

iCollections 7.1

Alarm Clock Pro 14.0

OnTime Pro 3.3.1

OnTime Pro 3.3

iCollections 6.8.9

Timemator 2.8.2

Timemator 2.8

iCollections 6.8.5

iCollections 6.8.4

Alarm Clock Pro 13.0.3

iCollections 6.8.1

Timemator 2.7.4

iCollections 6.7.3