دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه future.dj pro 1.9.1 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

برناه future.dj به شما امکان میکس صدا و تصویر را می دهد. ترکیب آهنگ‌ها، میکس ویدیو‌ها و انتقال آهنگ با بیشترین سهولت با راه انداز DJ کلاسیک (2 دک و میکسر) امکان پذیر است. به لطف طراحی بصری و ویژگی‌های انعطاف‌پذیر آن قادر خواهید بود به هر سطح از پیچیدگی در میکس کردن برسید.

شما همچنین می‌توانید به آسانی با فعال کردن عملیات میکس خودکار و قدرتمند بنشینید و کار میکس یک مهمانی کامل را انجام دهید.

بی‌نقص در همگام‌سازی track bitها: شما می‌توانید BPM اتوماتیک را با دقت زیاد پیدا کنید.

این برنامه به شما امکان همگام‌سازی و تغییر فوری بین ۲ دک را می‌دهد. قابلیت همگام‌سازی هوشمند تضمین می‌کند که هنگام فشار دکمه همگام‌سازی، دک‌ها در هماهنگی کامل با یکدیگر باشند.

تجسم بیت‌ها: نمایشگر گرافیکی شکل موج به شما نظارت آنی بر سیگنال‌های صوتی را می‌دهد. اطلاعاتی از سیگنال صوتی و ریتم بیت‌ها. هر دک دارای ۲ شکل موج است: شکل موج آهنگ کامل و شکل موج زوم شده!

به راحتی آهنگ‌های خود را پیدا کنید (شامل ادغام کتابخانه ی iTunes)، یک مرورگر، یک لیست فعلی، یک لیست کناری برای پیدا کردن، سازمان دادن و پخش کردن آهنگ‌های شما در دسترس است.

همچنین می‌توانید فوراً به جستجوی آهنگ‌ها، پیش‌نمایش و پیش آنالیز کردن بپردازید. این برنامه از اکثر فرمت‌های صوتی و تصویری و کارائوکه پشتیبانی می‌کند.

ایجاد و یادآوری حلقه‌ها، راه‌اندازی نشانگرهای دقیق که به کمک آن می‌توانید بی‌درنگ حلقه‌های یکپارچه راه‌اندازی کنید و یا با تنظیم نقاط داخلی و خارجی می‌توانید حلقه را کوتاه‌تر یا بلند‌تر کنید. همچنین می‌توانید تا سه نشانگر دقیق و فوری را راه‌اندازی کنید. (که مانند بوک‌مارک‌ها در آهنگ عمل می‌کند)

خراشیدن، وارونه کردن و مکث کردن ( با ویدیو‌ها نیز کار می‌کند) شما آزادید تا  چرخش واقعی را با استفاده از نمایشگر شکل موج و همچنین jogwheelهای مجازی بسازید. بسته به سرعت کشیدن و رها کردن می‌توانید یک افکت چرخش دیسک، خراش، معکوس، پخش، مکث، بی‌صدا، نشانگر‌های دقیق ریز آهنگ و حتی افکت چرخش معکوس و پخش بسازید. 

به کمک میکسر ساده و در عین حال قدرتمند (شامل افکت‌ها) می‌توانید گین یا ضریب تقویت را تنظیم نمایید، اکولایزر(سه بانده)، اجرا و ترکیب افکت‌های مختلف (شامل ۲ افکت  و ۷ تای دیگر که با خرید برنامه در دسترس خواهد بود)

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه futuredj pro

Loopback 2.2.6

iZotope Nectar Plus 3.6.0

Audio Hijack 3.8.8

SoundSource 5.3.7

Export for iTunes 2.5.5

iZotope RX 9 Audio Editor Advanced 9.0.1

Music Paradise Player 1.2.1

Audio Hijack 3.8.7

PCDJ DEX 3.16.1.0

future.dj pro 1.10.0

Ableton Live Suite 11.0.11

Loopback 2.2.5

SoundSource 5.3.6

4K YouTube to MP3 4.3.1

Ableton Live Suite 11.0.10

iReal Pro 2021.4.1