دنبال چه چیزی هستید؟
اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

Espresso ابزار توسعه قدرتمند برای جاوا اسکریپت و HTML,XML و CSS است. این برنامه به شما توسعه‌دهندگان امکانات بسیار خوب را به ارمغان می‌آورد.

Espresso یک برنامه فوق‌العاده حرفه‌ای برای توسعه وب است. با ابزارهای قدرتمند برای طراحی توسعه وب راه کار کردن و طریقه استفاده خود را تغییر دهید. این برنامه کاملا برای انجام پروژه‌ها در هر نوع سبکی طراحی شده است.

ویژگی‌ها

اجرا شدن و پردازش روان و ساده: این برنامه بسیار ساده و قدرتمند کار می‌کند. با قابلییت درگ اند دراپ و داشتن گزینه‌های اضافی برای حرفه‌ای تر کار کردن. مهم نیست کد‌های شما چه مقدار پیچیده هستند Espresso به شما اجازه مدیریت آن‌ها را می‌دهد.

کد‌های خود را هدایت کنید: از طریق این برنامه کد‌های خود را آن‌طور که می‌خواهید به روش‌های مختلف هدایت کنید و آن‌ها را مکان مناسب قرار دهید. می‌توانید کد‌ها را هایلایت کنید و یا بصورت خوکار کد‌ها را قرار دهید.

طراحی وب ارشد: Espresso با روش‌های متعدد به شما کمک می‌کند که به‌راحتی سخت‌ترین جزییات را مدیریت کنید و آن‌ها را به بهترین نحو انجام دهید. همچنین برای تازه واردان بسیار ساده است.

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه Espresso

SQLPro Studio 2021.106

Script Debugger 8.0.3

Color Wheel 6.8

Valentina Studio Pro 11.5.1

SQLPro Studio 2021.102

Color Wheel 6.7

Bootstrap Studio 5.8.6

Visual Studio Code 1.62.3

Screaming Frog SEO Spider 16.3

Principle 6.14

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید