دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Beyond Compare 4.2.5 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

برنامه Beyond Compare سریعترین و راحتترین روش ممکن برای مقایسه فایل ها و فولدر های خود می باشد. با استفاده از ساده ترین و در عین حال قدرتمندترین ابزار و دستور ها بر روی تفاوت های آنها تمرکز کنید!

 

شما می توانید تفاوت ها را ادغام کنید ، فایل های خود را همگام سازی کنید و برای فعالیت های خود گزارش کار تهیه کنید ! همچنین شما می توانید درایور ها و فولدر ها با حجم عظیم را با سرعت بالا بررسی کنید و تمام فایل ها را بایت به بایت مقایسه کنید .

اگر شما فایل مشخصی را پیدا کرده اید ، Beyond Compare می تواند به طور هوشمند بهترین راه را برای نمایش و مقایسه آنها انتخاب کند . فایل های متنی ( Text Files ) می توانند نمایش و یا ویرایش شوند و همچنین این فایل ها جزو فایل های Microsoft Word . doc و Adobe . pdf می شود !

 

این نسخه از Beyond Compare دارای ابزار ها و ویژگی های کامل و قدرتمندی می باشد که به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است . نسخه Pro این برنامه شامل سه امکان جدید نیز می باشد که به محض قرار گرفتن نسخه جدید آن می توانید از سایت مک نید آن را به طور رایگان دریافت کنید .

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.6 به بعد

اسکرین شات

Beyond Compare 4.2.5

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید