دنبال چه چیزی هستید؟
در نصب و یا فعال‌سازی برنامه Atom به مشکل برخورده‌اید؟
«پشتیبانی ۲۴/۷ مک نید در خدمت شماست»
بریم تو پشتیبانی

اسکرین‌شات‌ها

Atomic جامع‌ترین و یکی از برترین برنامه‌ها برای امتحان و یا تست مموری و حافظه سیستم مک شما است. از طریق این برنامه می‌توانید به رفع مشکلاتی نظیر کرش‌ها و یا ارور‌های نابجای سیستم بپردازید.

 

بیشتر هنگ کردن‌ها، کرش‌ها و خطا‌های دیگر در سیستم عامل مک براحتی قابل شناسایی هستند. نرم افزار‌های خراب، درایو خراب و یا بعضی از مشکلات با انجام برخی کار‌های ساده قابل حل شدن است. اما زمانی که بعضی از ارور‌ها، هنگ کردن و خطا بصورت تصادفی شکل دارند و سیستم شما دچار تداخل جدی‌ای شده و با راهکار‌هایی ساده قابل حل نیستند چه کنیم؟

 

این مشکلات بیشتر به دلیل نتایج خطا در مموری سیستم است. رم یکی از قطعات بسیار مهم هر دستگاه الکترونیکی از موبایل‌ها گرفته تا ابر کامپیوتر‌ها است که اکثر کارخانه‌هایی که آنها را می‌سازند، به تست تک تک آنها و رفع خطا‌ها نمی‌پردازند. به همین دلیل است که Micromat برنامه‌ی atomic را برای سیستم عامل مک طراحی و توسعه داد. این برنامه جامع‌ترین و برترین برنامه در زمینه تست رم سیستم‌های مک است. ساخت این برنامه به دو سال به طول انجامیده است که بهترین بودن آن را تضمین می‌کند.

 

تست‌ها

  • گیر خطا: در مرحله نخست این تست آدرس هر یک از سل‌ها را برای سل دیگری می‌نویسد. در مرحله دوم آن آدرس‌ها خوانده می‌شوند تا سالم بودن و یکتا بودن آن‌ها تایید شود.
  • چک‌کننده برد: این تست دارای ۴ مرحله است. نخست الگو‌ها برای هریک نوشته می‌شوند. دوم الگو خوانده و تایید می‌شوند و سپس الگو اورجینال بصورت معکوس نوشته می‌شود و در دو مرحله دیگر این عمل تکرار می‌شود.
  • توسعه March C: این تست دارای ۶ مرحله با الگوریتم‌های پیچیده در مموری همراه است. این قسمت به سمت بالا از طریق رم در ۳ مرحله نخست جابجا می‌شود و اعمال خواندن/نوشتن و تایید کردن در ۰ تا ۱ ثانیه انجام می‌شود.
  • ارزش‌های تصادفی: این تست نخست در مموری یک سری کد‌های بسیار جدی و مهم را می‌نویسد. سپس در مرحله بعدی الگو نخست تایید می‌شود. 
  • بیت‌های جامد: این تست یک الگو جامد بر روی مموری می‌نویسد. این آزمایش خواندن و نوشته شدن آدرس‌ها را چک می‌کند.
  • گسترش کمی: این تست ۱۰۱ الگو را در جای خالی ۰ ثانیه جابجا می‌کند. این آزمایش تغییرات نزدیک را شناسایی می‌کند.
  • Walking Ones: با الگو‌های 00000001 در هر یک از سل‌ها شروع می‌شود که به خواندن و نوشتن و تایید شدن می‌روند. عدد یک با هر یک از آدرس‌ها همراه می‌شود. سپس این آزمایش برای هر یک از موقعییت‌ها انجام می‌شود. این تست نشان می‌دهد که هر بیت می‌تواند کار خود را بدرستی در هر قسمتی انجام دهد.

برنامه‌های مشابه Atom

iStatistica Pro 3.0.1

Alfred 4 Powerpack 4.2.2 (1189) beta

Grid 1.1.3

Tri-BACKUP Pro 9.1.7

TinkerTool System 7.01

Tower 6.1

KeyShot Pro 10.0.198

CleanMyMac X 4.7.0

Kiwi for Gmail 2.0.38